ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Portfel jako idealny pomysł na prezent pod choinkę!

2019-11-20
Portfel jako idealny pomysł na prezent pod choinkę!

Czy portfel to dobry prezent dla mężczyzny?

Odpowiedź na to pytanie można zamknąć w dwóch słowach - jak najbardziej! Portfel to prezent na tyle uniwersalny, że spodoba się każdemu i jednocześnie ciągle stanowi bezpieczne wyjście dla osób, które nigdy nie mają pomysłu co kupić. Podobnie jak pasek do spodni, mucha czy gadżet elektroniczny, portfel skórzany to prezent ponadczasowy. Producent Koruma umiejętnie łączy elegancki wygląd portfeli męskich z funkcjonalnością i gwarantem bezpieczeństwa zawartości, która znajduje się w środku. Portfele dostępne w asortymencie zostały stworzone z myślą głównie o bezpieczeństwie przechowywanych kart kredytowych i innych dokumentów, które narażone są na niebezpieczeństwo w zwykłych, standardowych portfelach. Portfele RFID z zewnątrz i w środku prezentują się doskonale ze względu na precyzyjne wykonanie ze skóry. Właściwości antykradzieżowe sprawiają, że jest to doskonały gadżet, którego nie powstydziłby się każdy podążający za dzisiejszą technologią mężczyzna.

Co włożyć do portfela na prezent?

Zarówno jakość wykonania zewnętrznej części portfela, jak i to co jest w środku ma kolosalne znaczenie dla każdego praktycznego mężczyzny. Podarowanie portfela niesie za sobą pewien obowiązek, który dla wielu kojarzy się z powszechnym przesądem. Wybierając portfel dla kobiety czy dla mężczyzny trzeba umieścić w środku symbol kojarzący się z majątkiem. Może to być przysłowiowy grosik na szczęście, kilka losów na loterię, bądź czterolistna koniczyna. Kobiety wręczając portfel swoim mężczyznom mogą umieścić w środku wspólne zdjęcie, nadając jeszcze bardziej romantyczny charakter całemu wydarzeniu.

Portfel antykradzieżowy czyli połączenie stylu i funkcjonalności

Portfel antykradzieżowy z ochroną RFID STOP służy nie tylko do przechowywania kart, banknotów i ważnych dokumentów takich jak dowód osobisty czy dowód rejestracyjny. To wysoce elegancki produkt, który spełnia kilka funkcji jednocześnie, a na dodatek pasować będzie do każdej stylizacji.
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2019

Polecane

pixel