ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Portfel pionowy z zabezpieczeniem RFID

( ilość produktów: 99 )

Chroniący przed zdalną kradzieżą danych i środków przypisanych do zbliżeniowych kart płatniczych portfel pionowy to doskonały wybór dla wszystkich osób posługujących się tego typu dokumentami. W ofercie sklepu Koruma.pl znajdziesz dopasowany do własnych potrzeb pionowy portfel antykradzieżowy z ochroną RFID, w odpowiadającym Ci kolorze oraz rozmiarze. Zamów już dziś!

Skórzany portfel pionowy z ochroną przed elektroniczną kradzieżą danych

Zabezpiecz się przed ryzykiem utraty środków z bankowego konta, do przechowywania zbliżeniowych kart płatniczych i kart kredytowych wykorzystując profesjonalny portfel z ochroną RFID. Znajdziesz w tym miejscu wiele wersji takich portfeli o konstrukcji pionowej, damskich i męskich, wyposażonych w różną liczbę slotów, kieszeni i schowków. Możesz zamówić duży portfel pionowy antykradzieżowy z miejscem na dowód rejestracyjny pojazdu, karty i dokumenty, fotografie bliskich, banknoty oraz bilon. Oczywiście możesz zdecydować się również na mniejszy, bardziej smukły portfel antykradzieżowy pionowy – polecany osobom, które nie lubią wypchanych kieszeni. Nasze portfele dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, w związku z czym każdy może znaleźć model dopasowany do własnych upodobań.

Profesjonalne wykonany portfel z ochroną RFID to sposób na uniknięcie kradzieży danych lub pieniędzy z bankowego konta. Przechowywane we wnętrzu takiego portfela karty i dokumenty cyfrowe są w pełni chronione przed nieuprawnionym dostępem osób trzecich. Już dziś zamów pionowy portfel antykradzieżowy i ciesz się wyższym poziomem bezpieczeństwa.

pixel