ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Antykradzieżowy portfel damski z zabezpieczeniem RFID na zamek

( ilość produktów: 13 )

Kobietom korzystającym ze zbliżeniowych kart płatniczych lub kart kredytowych polecamy profesjonalny portfel damski na zamek błyskawiczny, z funkcją ochrony RFID (system zdalnej identyfikacji radiowej). Sprzedajemy chronione zamkiem organizery podróżne z dużą ilością miejsca na różnorodne dokumenty oraz mniejsze portfele skórzane dedykowane zastosowaniom codziennym.

Najlepsze portfele dla kobiet, w wersji z zamkiem

Kolekcja przygotowana przez sklep koruma.pl obejmuje szereg gadżetów wyposażonych w nowoczesne zabezpieczenie RFID. Dzięki ochronie przed nieautoryzowanym odczytem danych ze zbliżeniowych kart płatniczych portfel antykradzieżowy jest dziś jednym z najprostszych i jednocześnie najskuteczniejszych sposobów na zabezpieczenie się przed współczesnymi złodziejami. Portfel z ochroną RFID uniemożliwia dokonanie zdalnej płatności zbliżeniowej bez wcześniejszego wyciągnięcia karty, dzięki czemu użytkownik ma pełną kontrolę nad dokonywanymi płatnościami. Poza tym portfel damski na zamek zmniejsza ryzyko zgubienia dokumentu osobistego, karty lub gotówki, zwłaszcza bilonu. Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie, już dziś zamów modny portfel antykradzieżowy chroniony zamkiem błyskawicznym.

Z myślą o zróżnicowanych potrzebach naszych klientów do sprzedaży wprowadziliśmy kilka wersji portfeli damskich zabezpieczonych zamkiem. Możesz sięgnąć po mały portfel z ochroną RFID lub po większą saszetkę typu organizer. W obu przypadkach jest to sprzęt wykonany z najlepszej jakości materiałów, przede wszystkim ze skóry naturalnej, z wykorzystaniem sprawdzonej technologii. Zamów już dziś!

pixel