ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Męskie etui RFID antykradzieżowe na dokumenty

( ilość produktów: 10 )

Stosując porządnie wykonane etui na dokumenty z zabezpieczeniem, chronisz je przed zabrudzeniami i uszkodzeniami natury mechanicznej. Korzystając z naszej oferty, możesz sięgnąć po wysokiej klasy pokrowce z zabezpieczeniem RFID, dedykowane przechowywaniu dokumentów tradycyjnych i cyfrowych, kart kredytowych czy zbliżeniowych kart płatniczych. To profesjonalny sprzęt, który chroni przed elektroniczną kradzieżą danych.

Takie rozwiązanie niewątpliwie zapewni wygodę i komfort, ale nie należy zapominać także o bezpieczeństwie. Kradzieże przy użyciu specjalistycznego sprzętu do obsługi kart zbliżeniowych to codzienność, przed którą ciężko się zabezpieczyć. Technologia RFID pozwala jednak zrobić to ze stuprocentową efektywnością. Męskie etui na dokumenty biometryczne z takim rozwiązaniem zabezpieczy karty zbliżeniowe przed niechcianą ingerencją z zewnątrz, a samo etui jest tak samo funkcjonalne, jak klasyczne, bez zabezpieczenia. Ponadto produkty z naszej oferty zachowują elegancję i świetny wygląd.

Dzięki zastosowaniu technologii RFID STOP zdalne odczytanie informacji zapisanych na dokumentach elektronicznych przechowywanych w pokrowcu jest niemożliwe. Wybierając męskie etui na dokumenty, w kolorze brązowym czy czarnym, minimalizujesz ryzyko elektronicznej kradzieży danych, w ten prosty sposób zabezpieczasz się przed przykrymi konsekwencjami tego typu kradzieży. W ofercie przygotowanej przez sklep koruma.pl znajdziesz atrakcyjnie prezentujące się, wykonane z doskonałej jakości skór naturalnych, różnokolorowe etui na dokumenty z zabezpieczeniem, przystosowane do przechowywania dowodu osobistego, prawa jazdy, a także nowoczesnego paszportu biometrycznego, zbliżeniowych kart płatniczych i kredytowych, elektronicznych biletów komunikacji miejskiej czy kart dostępu.

Męskie etui na dokumenty biometryczne

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanych potrzeb klientów, w naszej ofercie mamy męskie etui na dokumenty biometryczne w wielu wariantach. Są one dostępne w klasycznych i stonowanych wersjach kolorystycznych o odcieniach czerni i szarości, a także w bardziej rzucających się w oczy, jaskrawych kolorach. Ponadto są dostępne w różnych wersjach, jeśli chodzi o kształt i wielkość.

Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla eleganckiego mężczyzny, podaruj mu stylowe, męskie etui na dokumenty z zabezpieczeniem RFID STOP?, z dodatkowymi slotami na karty płatnicze i gotówkę. To atrakcyjny gadżet, który przyda się każdemu nowoczesnemu mężczyźnie. Skórzane etui będzie ciekawą alternatywą dla portfela, który zajmuje w kieszeni znacznie więcej miejsca. Zamów pokrowiec z ulubionym kolorze!

pixel