ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Portfel damski antykradzieżowy RFID materiałowy

( ilość produktów: 4 )

Jeśli planujesz podróż lub szukasz alternatywy dla klasycznego portfela skórzanego, wybierz znacznie od niego lżejszy i bardziej elastyczny portfel damski materiałowy. W sklepie Koruma.pl znajdziesz wiele modeli tego typu portfeli, z których każdy został wyposażony w system chroniący przed nieautoryzowanym dostępem do przechowywanych w jego wnętrzu dokumentów elektronicznych.

Tekstylny portfel z zabezpieczeniem przed zdalną kradzieżą

Sprzedajemy portfele przeznaczone do bezpiecznego przechowywania cennych dokumentów biometrycznych, kart kredytowych, zbliżeniowych kart płatniczych, kart dostępu czy elektronicznych biletów komunikacji miejskiej. Portfel z ochroną RFID zakłóca zdalną komunikację, dzięki czemu odczytanie informacji z umieszczonych w jego wnętrzu dokumentów jest niemożliwe. Jeśli zatem chcesz się poczuć bezpieczniej w podróży, nie znajdziesz niczego lepszego niż lekki portfel antykradzieżowy wykonany z wytrzymałego materiału syntetycznego, z szeregiem kieszeni i slotów do przechowywania różnorodnych dokumentów, kart czy gotówki. Oczywiście portfel damski materiałowy sprawdzi się również w zastosowaniach codziennych, stając się doskonałą alternatywą dla klasycznego portfela skórzanego.

Zabezpiecz się przed współczesnymi złodziejami, do przechowywania dokumentów biometrycznych, kart kredytowych i zbliżeniowych kart płatniczych wykorzystując portfel z ochroną RFID. Niezależnie od rodzaju materiału, z jakiego został wyprodukowany taki portfel antykradzieżowy, jest on niezwykle skuteczną formą zabezpieczenia przed zdalną kradzieżą danych i środków z konta.

Dlaczego warto wybrać portfel damski antykradzieżowy RFID z Koruma.pl?

W dzisiejszych czasach ochrona naszych danych osobowych i finansowych jest kluczowa, a nasze portfele damskie antykradzieżowe RFID stanowią doskonały sposób, aby zadbać o bezpieczeństwo w codziennym życiu.

Portfele damskie antykradzieżowe RFID, dostępne w ofercie Koruma.pl, to połączenie elegancji, funkcjonalności i nowoczesnych technologii. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, nie tylko świetnie prezentują się w dłoni każdej kobiety, ale także chronią przed nieautoryzowanym skanowaniem kart płatniczych czy dowodów osobistych. Technologia RFID (Radio Frequency Identification) umożliwia bezdotykowe czytanie danych z kart, co może być wykorzystane przez złodziei do kradzieży informacji. Dzięki specjalnej powłoce nasze portfele blokują próby nieautoryzowanego dostępu, gwarantując pełne bezpieczeństwo.

Kolejnym atutem naszych portfeli jest ich design. Oferujemy różnorodność wzorów, kolorów i stylów, dzięki czemu każda kobieta znajdzie coś idealnego dla siebie. Bez względu na to, czy szukasz klasycznego, eleganckiego portfela na wieczór, czy praktycznego rozwiązania na co dzień - w Koruma.pl znajdziesz to, czego potrzebujesz.

pixel