ZAMÓW DO 19:45 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Portfel damski antykradzieżowy RFID materiałowy

( ilość produktów: 4 )

Jeśli planujesz podróż lub szukasz alternatywy dla klasycznego portfela skórzanego, wybierz znacznie od niego lżejszy i bardziej elastyczny portfel damski materiałowy. W sklepie Koruma.pl znajdziesz wiele modeli tego typu portfeli, z których każdy został wyposażony w system chroniący przed nieautoryzowanym dostępem do przechowywanych w jego wnętrzu dokumentów elektronicznych.

Tekstylny portfel z zabezpieczeniem przed zdalną kradzieżą

Sprzedajemy portfele przeznaczone do bezpiecznego przechowywania cennych dokumentów biometrycznych, kart kredytowych, zbliżeniowych kart płatniczych, kart dostępu czy elektronicznych biletów komunikacji miejskiej. Portfel z ochroną RFID zakłóca zdalną komunikację, dzięki czemu odczytanie informacji z umieszczonych w jego wnętrzu dokumentów jest niemożliwe. Jeśli zatem chcesz się poczuć bezpieczniej w podróży, nie znajdziesz niczego lepszego niż lekki portfel antykradzieżowy wykonany z wytrzymałego materiału syntetycznego, z szeregiem kieszeni i slotów do przechowywania różnorodnych dokumentów, kart czy gotówki. Oczywiście portfel damski materiałowy sprawdzi się również w zastosowaniach codziennych, stając się doskonałą alternatywą dla klasycznego portfela skórzanego.

Zabezpiecz się przed współczesnymi złodziejami, do przechowywania dokumentów biometrycznych, kart kredytowych i zbliżeniowych kart płatniczych wykorzystując portfel z ochroną RFID. Niezależnie od rodzaju materiału, z jakiego został wyprodukowany taki portfel antykradzieżowy, jest on niezwykle skuteczną formą zabezpieczenia przed zdalną kradzieżą danych i środków z konta.

pixel