ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Portfel na zamek z zabezpieczeniem RFID

( ilość produktów: 13 )

Funkcjonalny portfel na zamek to idealny wybór dla osób, które nie chcą ryzykować przypadkowego zgubienia pieniędzy lub cennych dokumentów. Nasze portfele standardowo wyposażone są w system ochrony RFID, który uniemożliwia zdalny odczyt elektronicznych danych z kart kredytowych, zbliżeniowych kart płatniczych, kart dostępu lub innych, podobnych dokumentów.

Nowoczesne portfele RFID z praktycznym zamknięciem

Oferujemy szeroki wybór modnych portfeli skórzanych damskich, męskich i unisex, z zamkiem i zabezpieczeniem przed elektroniczną kradzieżą. Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić mały portfel antykradzieżowy lub sięgnąć po większy organizer podróżny na dokumenty i środki płatnicze niezbędne podczas zagranicznych wyjazdów. Wybierając portfel z ochroną RFID i zamkiem błyskawicznym, minimalizujesz ryzyku przypadkowego zgubienia wartościowych dokumentów, a przy okazji chronisz je przed nieuprawnionym dostępem osób trzecich. Portfel na zamek to doskonała alternatywa dla tradycyjnej portmonetki z zamknięciem magnetycznym czy zatrzaskiem, a także najprostszy sposób, by przechowywane we wnętrzu portfela dokumenty nie uległy przypadkowemu zagubieniu.

Już dziś zamów oryginalny portfel antykradzieżowy z zamkiem w sklepie koruma.pl i ciesz się większym bezpieczeństwem podczas codziennych zakupów, krajowych delegacji lub zagranicznych podróży. Co ważne, wybierając portfel z ochroną RFID, eliminujesz ryzyko elektronicznej kradzieży danych lub środków pieniężnych przypisanych do zbliżeniowych kart płatniczych czy elektronicznych biletów komunikacji miejskiej.

pixel