ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Damskie etui skórzane z zabezpieczeniem RFID

( ilość produktów: 45 )

Z myślą o kobietach poszukujących alternatywy dla tradycyjnego portfela sklep Koruma.pl przygotował estetyczne i trwałe, a co najważniejsze, odpowiednio zabezpieczone damskie etui skórzane z ochroną kart zbliżeniowych i kredytowych, paszportów biometrycznych oraz innych dokumentów elektronicznych.

Eleganckie etui na dokumenty i karty płatnicze

Jeśli na co dzień nie korzystasz z gotówki, wymień tradycyjny portfel na antykradzieżowe etui skórzane przystosowane do przechowywania zbliżeniowych kart płatniczych, kart kredytowych, kart dostępu i lojalnościowych oraz podstawowych dokumentów osobistych. Prezentowane modele etui RFID zostały wykonane w ten sposób, by uniemożliwić odczytanie informacji z umieszczonych w ich wnętrzu kart i dokumentów z wbudowanym systemem zdalnej identyfikacji radiowej. Dzięki temu unikniesz ryzyka zdalnej kradzieży środków przypisanych do karty zbliżeniowej przechowywanej we wnętrzu takiego pokrowca lub kradzieży informacji z innych elektronicznych dokumentów. W sklepie czekają na Ciebie damskie etui skórzane w wielu wersjach kolorystycznych i o różnych typach konstrukcji – pionowe, poziome, z okienkiem, a nawet z kieszonką zabezpieczoną zamkiem.

Wybierz porządnie wykonane, charakteryzujące się niewielkimi rozmiarami etui RFID, w ten prosty sposób zabezpieczając się przed wieloma współczesnymi zagrożeniami. Korzystając z naszej oferty, możesz sięgnąć po antykradzieżowe etui z miejscem na karty, dowód osobisty i prawo jady lub po większy pokrowiec z miejscem na paszport czy dowód rejestracyjny.

pixel