ZAMÓW DO 19:45 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Damskie etui na karty z zabezpieczeniem RFID

( ilość produktów: 67 )

W poprawie komfortu i bezpieczeństwa bezgotówkowych płatności pomogą Ci oferowane przez naszą firmę damskie etui na karty bankomatowe, debetowe i kredytowe. Znajdziesz w tym miejscu bogaty wybór stylowych pokrowców skórzanych i plastikowych z zabezpieczeniem RFID oraz niezwykle wytrzymałe, antykradzieżowe etui wykonane z lekkiego aluminium.

Zalety posiadania damskiego etui RFID

W dobie powszechnych płatności zbliżeniowych stosowanie kart debetowych stało się codziennością. Warto jednak pamiętać, że nieodpowiednio zabezpieczona karta to łatwy łup dla złodzieja, który z wykorzystaniem dyskretnego urządzenia może odczytać zapisane na niej poufne informacje. W zminimalizowaniu ryzyka elektronicznej kradzieży pomogą etui RFID – zabezpieczenie chroniące przed nieuprawnionym dostępem do karty płatniczej i wykonanie nią płatności bez autoryzacji właściciela. W ofercie sklepu koruma.pl znajdziesz stylowe damskie etui na karty płatnicze wszystkich popularnych typów, z jednym lub kilkoma slotami, w tym ich wersje skórzane, plastikowe oraz aluminiowe. Oferujemy również damskie etui w formie niewielkich portfeli z dodatkową kieszonką na gotówkę, dokumenty, wizytówki lub inne potrzebne drobiazgi.

Zabezpiecz się przed zakusami złodziei, sięgając po profesjonalne etui na karty zbliżeniowe, z ekranowaniem uniemożliwiającym dokonanie zdalnej płatności bez naszej wiedzy. W tym miejscu prezentujemy utrzymane w kobiecej stylistyce wykonania, typowo damskie etui na karty, ale w sklepie znajdziesz również ich wersje dedykowane mężczyznom. Poznaj naszą pełną ofertę i zamów coś dla siebie lub na prezent.

pixel