ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Plecaki, torby na laptopa i torebki antykradzieżowe

( ilość produktów: 10 )

W ochronie cennego sprzętu i zagwarantowaniu wysokiego komfortu podróżowania pomogą profesjonalne plecaki antykradzieżowe z miejscem na laptopa i tablet. To wysokiej klasy sprzęt, dzięki któremu można poczuć się bezpieczniej w zatłoczonej przestrzeni publicznej, zwłaszcza podczas korzystania z usług komunikacji miejskiej, zwiedzania atrakcji turystycznych, wizyt w galeriach handlowych, uczestnictwa w koncertach i innych imprezach masowych.

Funkcjonalne plecaki antykradzieżowe z ukrytym zamkiem

Jedną z podstawowych funkcji, która minimalizuje ryzyko kradzieży zawartości plecaka, jest ukryty zamek. Dzięki niemu niepostrzeżone otwarcie plecaka przez kieszonkowca jest niezwykle trudne, wręcz niemożliwe. W odróżnieniu od tradycyjnych plecaków nasze torby z zabezpieczeniem antykradzieżowym wyposażone są w zamek umieszczony od strony wewnętrznej, dodatkowo ukryty pod warstwą materiału i dzięki temu niewidoczny. Takie rozwiązanie sprawia, że otwarcie plecaka jest możliwe dopiero po jego zdjęciu z pleców. 

Antykradzieżowe plecaki z materiału odpornego na przecięcie

Kolejną cechą wyróżniającą miejskie torby z zabezpieczeniem antykradzieżowym jest rodzaj użytego do ich produkcji materiału. To mocna, ale przyjemna w dotyku tkanina, która charakteryzuje się wysokim poziomem odporności na przecięcie. Gdy złodziej nie może otworzyć zamka plecaka, często zwyczajnie rozcina materiał i w ten sposób dostaje się do jego wnętrza. Dzięki zastosowaniu specjalnego rodzaju tkaniny plecaki antykradzieżowe są niepodatne na tego typu zagrożenie. Rozcięcie ich zewnętrznej warstwy przy pomocy zwykłego noża lub nożyczek jest w zasadzie niemożliwe. 

Plecaki z funkcją ochrony przed kradzieżą elektroniczną

Współcześnie tradycyjne zabezpieczenia przed fizyczną kradzieżą zawartości plecaka mogą okazać się niewystarczające. Dlatego do oferty sklepu koruma.pl wprowadziliśmy torby na laptopa RFID. To profesjonalne zabezpieczenie, które blokuje bezprzewodową transmisję danych, a tym samym uniemożliwia zdalne odczytanie informacji zapisanych na kartach kredytowych, zbliżeniowych kartach płatniczych, elektronicznych biletach czy paszportach biometrycznych. Plecaki antykradzieżowe z zabezpieczeniem RFID chronią umieszczone w ich wnętrzu dokumenty elektroniczne przed nieuprawnionym dostępem osób trzecich.

Wybieraj sprawdzone rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa transportu i podróżowania. Sięgaj po wygodne, lekkie i estetyczny torby na laptopa RFID z ukrytym zamkiem, wykonane z tkaniny odpornej na przecięcie. Dzięki nim poczujesz się bezpieczniej w drodze do szkoły, pracy lub gdy jesteś w podróży.  

pixel