ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Antykradzieżowe portfele skórzane męskie z ochroną RFID STOP™

( ilość produktów: 41 )

Idealny portfel skórzany męski to taki, który wyróżnia się ergonomicznym fasonem i pełną funkcjonalnością, a jednocześnie posiada swój charakter i ponadczasową elegancję. Decydując się na ofertę Koruma, mogą mieć Państwo pewność, że zakupiony model spełni wszystkie te wymagania, zachwycając nie tylko stylowym wyglądem, ale także poręcznością. Asortyment naszego sklepu jest szeroki i zróżnicowany – u nas każdy znajdzie egzemplarz dla siebie, dopasowany do własnych potrzeb i preferencji. Nieważne, czy interesuje Państwa duży, klasyczny portfel męski RFID, czy niewielkie etui, przeznaczone głównie na banknoty i karty płatnicze, oferta Koruma z pewnością okaże się wyjątkowo atrakcyjna! Duży nacisk kładziemy także na trwałość wyposażenia – zakupione u nas produkty z pewnością będą świetnie się sprawować na długie lata, bez większych śladów użytkowania. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszym asortymentem – oferowane przez nas, solidne i eleganckie nas portfele to doskonały wybór dla każdego mężczyzny!

Portfele blokujące fale radiowe uniemożliwiają skimmerom używanie specjalnych skanerów identyfikacji częstotliwości radiowej w celu kradzieży informacji zapisanych na karcie kredytowej. Oferowane w naszym sklepie portfele RFID to bezpieczny i łatwy sposób na zabezpieczenie się przed elektroniczną kradzieżą.

Dlaczego zagrożenie kradzieżą RFID jest poważne?

Tak zwany skimming to wyjątkowy rodzaj elektronicznej kradzieży, który w ciągu ostatnich lat zyskał na intensywności. Główny problem polega na tym, że karty kredytowe czy inne ważne dokumenty, które nosimy przy sobie, mają wbudowane chipy RFID. Po uruchomieniu przez specjalny czytnik chipy wysyłają określone informacje bezprzewodowo. Taki proceder umożliwia złodziejom dostęp do karty kredytowej, w konsekwencji czego bez naszej wiedzy mogą być dokonywane płatności. Rozwiązaniem powyższego problemu jest portfel męski skórzany antykradzieżowy, który jest eleganckim połączeniem funkcjonalności i designu.

Jak działa portfel z ochroną RFID?

Każdego dnia jesteśmy narażeni na złodziei i oszustów, którzy mogą ukraść nasze dane osobowe, włamując się do chipów identyfikacji radiowej (RFID) na kartach kredytowych, paszportach i dowodach osobistych. Właśnie dlatego stworzyliśmy portfele blokujące RFID, gwarantujące najwyższą ochronę przed cyfrowymi kieszonkowcami. Portfel skórzany męski wykonany jest z miękkiej w dotyku skóry naturalnej. Z pozoru niczym nie różni się od innych portfeli, jednak to, co sprawia, że jest wyjątkowy to właśnie użyte materiały do produkcji. Męski portfel skórzany z technologią RFID STOP™ jest tak zaprojektowany, aby tworzyć pole elektromagnetyczne. Warstwa ochronna portfela blokującego RFID blokuje fale elektromagnetyczne pochodzące ze skanera RFID. Oprócz głównej korzyści, jaką jest zapobieganie kradzieży, portfel RFID dostępny jest w wielu różnych wariantach kolorystycznych. Z licznymi przegródkami, bądź dedykowany do przechowywania plastikowych kart, spełni oczekiwania najbardziej wymagających mężczyzn.

pixel