ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Damski portfel antykradzieżowy RFID na telefon

( ilość produktów: 5 )

Jeżeli niechętnie korzystasz z etui, ale chcesz chronić smartfon przed nieestetycznymi rysami, zamów elegancki portfel damski na telefon. To przydatny gadżet dedykowanych wszystkim kobietom poszukującym uniwersalnych i funkcjonalnych rozwiązań, gwarantujący duży komfort codziennego użytkowania. Sprawdź, jakie wersje damskich portfeli oferujemy i zamów model o pożądanych funkcjach oraz kolorystyce. Zapraszamy!

Damski portfel na telefon - Połączenie elegancji, wygody i bezpieczeństwa 

Zamiast książeczkowego pokrowca na telefon, cenny sprzęt elektroniczny możesz nosić w specjalnie przystosowanym do tego celu portfelu. W ofercie koruma.pl znajdziesz duży, wyposażony w osobną kieszeń na smartfon, skórzany portfel RFID damski, z wieloma kieszonkami, slotami na karty i przegródkami. W portfelu zmieścisz wszystkie podstawowe dokumenty, a także debetowe karty zbliżeniowe, karty kredytowe, dowód rejestracyjny pojazdu, zdjęcia, banknoty, bilon oraz nowoczesny smartfon. Wybierając portfel damski na telefon z zabezpieczeniem RFID, chronisz przechowywane w jego wnętrzu karty zbliżeniowe przed ryzykiem ich nieuprawnionego odczytu. W ten sposób unikasz ryzyka kradzieży elektronicznej i związanej z tym utraty środków z bankowego konta.

Nowoczesnym kobietom poszukującym eleganckiego i jednocześnie wielofunkcyjnego portfela większych rozmiarów, polecamy skórzany, damski portfel RFID z wydzielonym miejscem na smartfon. Możesz wybierać spośród kilku wersji takich portfeli, które różnią się od siebie nie tylko kolorem, ale także fakturą i stylem wykończenia zastosowanej do ich produkcji naturalnej skóry licowej. Zamów jeden z nich. Polecamy!

pixel