ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Portfel RFID z miejscem na dowód rejestracyjny

( ilość produktów: 55 )

Skórzany portfel na dowód rejestracyjny z zabezpieczeniem RFID to sprawdzony wybór dla wszystkich użytkowników pojazdów, którzy szukają uniwersalnego rozwiązania łączącego funkcjonalność lekkiego etui z klasyczną portmonetką. Wybieraj spośród kilkunastu modeli portfeli w wersji damskiej i męskiej, z miejscem na dokumenty, karty płatnicze, gotówkę i bilety.

Uniwersalne portfele RFID z miejscem na dowód rejestracyjny i inne dokumenty

Wychodząc naprzeciw szczególnym potrzebom osób zmotoryzowanych, do oferty sklepu wprowadziliśmy modne portfele z wydzieloną zakładką na dowód rejestracyjny. W każdym przypadku jest to portfel z zabezpieczeniem RFID, chroniący przed elektroniczną kradzieżą danych, przystosowany do przechowywania zbliżeniowych kart płatniczych, kart dostępu czy elektronicznych biletów komunikacji miejskiej. Odpowiednio zabezpieczony portfel antykradzieżowy uniemożliwia zdalny odczyt danych zapisanych na kartach lub w dokumentach biometrycznych, tym samym chroniąc przed ich kradzieżą. W ofercie sklepu koruma.pl znajdziesz kilkanaście różnych wersji takich portfeli, z których każdy został wyposażony w obszerną przegródkę zdolną do pomieszczenia dowodu rejestracyjnego lub innego dokumentu w podobnym formacie.

Zamów odpowiednio wyprofilowany, uniwersalny portfel na dowód rejestracyjny i chroń cenny dokument przed szybkim uszkodzeniem. Oczywiście w prezentowanych portfelach znajdzie się miejsce na gotówkę, karty bankowe, bilety oraz dokumenty osobiste. Sprawdź naszą ofertę i zamów elegancki portfel z zabezpieczeniem RFID, wykonany z miękkiej skóry bydlęcej, w preferowanym przez siebie rozmiarze i kolorze.

pixel