ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Damski Portfel antykradzieżowy RFID na zatrzask

( ilość produktów: 13 )

Estetyczny, trwały i funkcjonalny portfel damski na zatrzask, z systemem ochrony przed nieuprawnionym odczytem danych z kart kredytowych, zbliżeniowych kart płatniczych lub innych dokumentów RFID, to doskonały wybór dla każdej kobiety. Przechowując elektroniczny pieniądz w tego typu portfelu, ryzyko kradzieży środków z bankowego konta jest minimalne.

Nowoczesne portfele z poręcznym zamknięciem dla współczesnych kobiet

Osobom odwiedzającym sklep koruma.pl polecamy profesjonalny portfel z ochroną RFID – uniemożliwia odczyt danych z dokumentów elektronicznych przechowywanych w jego wnętrzu. Portfel antykradzieżowy to najlepszy sposób na zabezpieczenie się przed współczesnymi złodziejami, którzy pieniądze i równie cenne dane pozyskują zdalnie, w zupełnie niezauważony dla okradanej osoby sposób. Wybierając portfel z ochroną przed nieautoryzowanym dostępem do danych zapisanych na zbliżeniowych kartach płatniczych lub innych dokumentach RFID, znowu możesz poczuć się bezpiecznie! Portfel damski z zabezpieczeniem przed elektroniczną kradzieżą, z powodzeniem można wykorzystać także do przechowywania tradycyjnych dokumentów oraz gotówki. Zamów portfel damski na zatrzask, z interesującą Cię liczbą slotów, kieszeni i wewnętrznych przegródek.

Sprostaj wyzwaniom współczesności i już dziś zabezpiecz się przed ryzykiem elektronicznej kradzieży danych lub pieniędzy z konta. Wybierz pożądanie wykonany portfel antykradzieżowy w wersji skórzanej, mały lub duży, ewentualnie sięgnij po poliestrową saszetkę podróżną z miejscem na paszport biometryczny, karty płatnicze czy gotówkę.

pixel