ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Duży portfel męski z zabezpieczeniem RFID

( ilość produktów: 24 )
Jeśli lubisz mieć pod ręką nie tylko gotówkę i dokumenty osobiste, ale także różnego rodzaju karty, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i zamów odpowiednio zabezpieczony, duży portfel męski. Sklep Koruma.pl oferuje bezpieczne portfele o dużej pojemności, skórzane, wyróżniające się wysoką jakością wykonania, eleganckie i trwałe, o orientacji pionowej i poziomej. Wybierz portfel męski RFID dla siebie lub na elegancki prezent!

Męskie portfele z technologią RFID BLOCK

Jeśli obawiasz się o bezpieczeństwo swoich zbliżeniowych kart płatniczych i kredytowych, chcesz chronić biometryczne dokumenty lub elektroniczne bilety komunikacji miejskiej przed nieuprawnionym dostępem osób trzecich, zainwestuj w pojemny portfel męski RFID. Technologia blokowania transmisji danych RFID BLOCK uniemożliwia odczytanie informacji zapisanych na kartach płatniczych i innych dokumentach z chipem, gdy znajdują się one we wnętrzu portfela. Dzięki temu złodziej nie może zeskanować karty w sposób zdalny i dla Ciebie niezauważony. Tym samym środki pieniężne zgromadzone na Twoich kontach bankowych są bezpieczniejsze. 

Portfele o orientacji pionowej i poziomej

W zależności od własnych preferencji, korzystając z naszej oferty, możesz zamówić duży portfel męski z zabezpieczeniem RFID o orientacji pionowej lub poziomej. W obu przypadkach możesz liczyć na identyczny standard wewnętrznego wyposażenia portfela, wygody i bezpieczeństwa jego codziennego użytkowania. Zarówno pionowy, jak i poziomy portfel męski RFID chroni umieszczone w jego wnętrzu dokumenty elektroniczne, w tym zbliżeniowe karty płatnicze przed elektroniczną kradzieżą przypisanych do nich środków. 

Pojemny portfel męski RFID w wersji skórzanej

Postaw na bezpieczeństwo i elegancję! Wybierz wykonany ze skóry, duży portfel męski z technologią RFID BLOCK. We wnętrzu portfela znajdziesz mnóstwo skrytek i kieszeni oraz 10 slotów na karty. Prezentowane modele portfeli wyposażone są w dwie przegrody na banknoty, zamykaną kieszonkę na bilon, kieszeń na dowód rejestracyjny pojazdu, kieszenie na dokumenty osobiste i okienko na zdjęcie. Wiele slotów pozwala przechowywać w nich karty płatnicze i kredytowe, karty lojalnościowe, wizytówki i inne dokumenty w podobnym formacie.  

Chroń dokumenty biometryczne, karty dostępu, karty płatnicze i kredytowe oraz bilety elektroniczne komunikacji miejskiej przed złodziejami, do ich przechowywania wybierając profesjonalny portfel męski RFID. Zamów dla siebie duży portfel męski skórzany, pionowy lub poziomy, w kolorze brązowym lub czarnym i poczuj się bezpieczniej.  

pixel