ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Męski portfel antykradzieżowy RFID z zapięciem

( ilość produktów: 16 )

Profesjonalnie zabezpieczony portfel męski z zapięciem to idealny wybór dla każdego, komu zależy na ochronie danych i wyeliminowaniu ryzyka zdalnej kradzieży środków z kart kredytowych lub coraz popularniejszych zbliżeniowych kart płatniczych. Sprzedajemy portfele z nowoczesnymi zabezpieczeniami antykradzieżowymi, o tradycyjnym wyglądzie i wszystkich podstawowych funkcjach. Zamów dla siebie lub na prezent!

Antykradzieżowy portfel z zapięciem dla modnego mężczyzny

Sklep koruma.pl dba o bezpieczeństwo oraz komfort wszystkich swoich klientów. W związku z tym, korzystając z naszej oferty, zamówisz profesjonalny portfel antykradzieżowy skórzany, z funkcjonalnym zapięciem i szeregiem poręcznych slotów, kieszonek i wewnętrznych zakładek dedykowanych przechowywaniu pieniędzy, kart płatniczych oraz dokumentów. Zamykany portfel z ochroną RFID zapobiega ryzyku zdalnego odczytania danych z przechowywanych w jego wnętrzu dokumentów elektronicznych, w tym zbliżeniowych kart płatniczych. Dzięki temu eliminujesz ryzyko kradzieży i tym samym zapobiegasz możliwym, przykrym sytuacjom. Portfel męski z zapięciem sprawdzi się również w charakterze tradycyjnej portmonetki, w której możesz przechowywać tradycyjną gotówkę – banknoty oraz bilon.

Chroń się przed współczesnymi złodziejami, do przechowywania nowoczesnych środków płatniczych wykorzystując profesjonalny portfel antykradzieżowy. Wybieraj spośród dostępnych portfeli skórzanych z szeregiem użytecznych slotów oraz kieszeni wewnętrznych. Zamów męski portfel z ochroną RFID, w ulubionym kolorze i o interesujących Cię funkcjach. Zapraszamy!

pixel