ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Portfel damski RFID ze skóry ekologicznej

( ilość produktów: 5 )

Estetyczny i tani portfel damski ze skóry ekologicznej to doskonała alternatywa dla modelu wyprodukowanego ze skóry naturalnej, zwłaszcza w przypadku pań troszczących się o prawa zwierząt. Oferowane przez sklep Koruma.pl portfele zostały wyposażone w specjalne zabezpieczenie przed elektroniczną kradzieżą danych. Zamawiając portfel z ochroną RFID, chronisz zatem przechowywane w jego wnętrzu karty płatnicze i inne dokumenty cyfrowe.

Elegancki portfel antykradzieżowy dla kobiet dbających o prawa zwierząt

Jeśli szukasz modnego portfela wykonanego z materiału imitującego skórę naturalną, zamów antykradzieżowy portfel damski ze skóry ekologicznej. To model wyposażony w specjalne zabezpieczenie, które zakłóca transmisję danych, tym samym uniemożliwiając odczytanie informacji z kart płatniczych lub innych dokumentów cyfrowych umieszczonych w jego wnętrzu. Portfel z ochroną RFID jest najskuteczniejszym sposobem na zabezpieczenie się przed zakusami wielu współczesnych złodziei. Korzystając z naszej oferty, możesz sięgnąć po damski portfel antykradzieżowy wyposażony w wiele slotów na karty, kieszenie na pieniądze tradycyjne oraz w większe schowki dedykowane przechowywaniu paszportu czy dowodu rejestracyjnego.

Zamawiając nowy, antykradzieżowy portfel damski ze skóry ekologicznej, zyskujesz miejsce do bezpiecznego przechowywania wszelkich nowoczesnych dokumentów cyfrowych, w tym zbliżeniowych kart płatniczych. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i zamów ten model portfela, który odpowiada Twoim potrzebom pod względem rozmiaru, koloru oraz wewnętrznego wyposażenia.

Skóra ekologiczna – luksus bez wyrzutów sumienia

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować naszym klientkom portfele damskie wykonane ze skóry ekologicznej. Ta alternatywa dla tradycyjnej skóry jest nie tylko przyjazna dla środowiska, ale również dla zwierząt, co czyni ją doskonałym wyborem dla współczesnej kobiety dbającej o planetę. Skóra ekologiczna, z której wykonany jest nasz portfel, jest niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia, co gwarantuje długotrwałość produktu.

Oprócz walorów etycznych, skóra ekologiczna oferuje również wyjątkowe piękno. Jej tekstura i wykończenie są na tyle podobne do prawdziwej skóry, że nie sposób zauważyć różnicy. Elegancki design naszych portfeli, w połączeniu z różnorodnością dostępnych kolorów, sprawia, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

Ochrona RFID - bezpieczeństwo na wyciągnięcie ręki

W dzisiejszych czasach, kiedy kradzież tożsamości staje się coraz powszechniejsza, ochrona RFID to nie tylko luksus, ale wręcz konieczność. Każdy nasz portfel damski jest wyposażony w technologię RFID, która zapewnia dodatkową warstwę bezpieczeństwa dla Twoich dokumentów i kart płatniczych.

Ochrona RFID działa poprzez blokowanie sygnałów radiowych, które mogą być wykorzystane do skopiowania danych z Twojej karty kredytowej, dowodu osobistego czy paszportu. Dzięki temu, kiedy masz przy sobie nasz portfel, możesz czuć się bezpieczna, wiedząc, że Twoje najważniejsze informacje są chronione. To nie tylko kwestia bezpieczeństwa, ale również spokoju umysłu – wiedząc, że jesteś chroniona przed elektroniczną kradzieżą, możesz skupić się na tym, co najważniejsze.

Każdy portfel został zaprojektowany tak, aby zapewnić nie tylko maksymalne bezpieczeństwo, ale także wygodę użytkowania. Znajdziesz w nim wiele praktycznych przegródek na karty, pieniądze oraz większe schowki dedykowane na paszport czy dowód rejestracyjny.

pixel