ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Portfel bez zapięcia z zabezpieczeniem RFID

( ilość produktów: 106 )

Zamów profesjonalnie zabezpieczony portfel bez zapięcia, a przechowywane w jego wnętrzu zbliżeniowe karty płatnicze staną się bezpieczniejsze. Dzięki systemowi ochrony RFID wszystkie portfele ze sklepu koruma.pl uniemożliwiają zdalny odczyt informacji zapisanych na przechowywanych w ich wnętrzu elektronicznych dokumentach, tym samym zapobiegając ich kradzieży.

Nowoczesne portfele dla użytkowników zbliżeniowych kart płatniczych

Ryzyko kradzieży środków z bankowego konta przez zdalny odczyt karty zbliżeniowej jest coraz wyższe. Jeśli chcesz uniknąć takiego niebezpieczeństwa, już dziś zaopatrz się w portfel antykradzieżowy. Sprzedajemy męskie i damskie portfele z ochroną RFID i bogatym wyposażeniem wewnętrznym, które ułatwia przechowywanie nie tylko gotówki i kart, ale także dokumentów osobistych. Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić m.in. portfel skórzany męski z ochroną RFID, zabezpieczone w ten sam sposób etui z miejscem na karty. Portfel bez zapięcia, ale z ochroną przed elektroniczną kradzież danych, to mniej miejsca zajmowanego w kieszeni spodni lub marynarki. To także większa wygoda codziennych sprawunków – nie musisz za każdym razem rozpinać portfela, by sięgnąć do jego wnętrza.

Zapoznaj się z całością naszej oferty i zamów dla siebie lub na prezent elegancki portfel z ochroną RFID, w wersji damskiej lub męskiej, w ulubionym kolorze i pożądanym rodzaju konstrukcji – sprzedajemy modele pionowe i poziome, w formie kopertówek, saszetek oraz organizerów. Portfel antykradzieżowy to większe bezpieczeństwo na co dzień i podczas wyjazdów.

pixel