ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Męski portfel pionowy z zabezpieczeniem RFID

( ilość produktów: 36 )

Wykonany z miękkiej skóry naturalnej, elegancki i funkcjonalny portfel antykradzieżowy męski pionowy to doskonały wybór dla panów korzystających z płatności bezgotówkowych, na co dzień posługujących się zbliżeniowymi kartami płatniczymi lub kartami kredytowymi. Wybierając pionowy portfel z ochroną RFID, chronisz przechowywane w nim dokumenty przed zdalną kradzieżą danych.

Skórzany, męski portfel pionowy z zabezpieczeniem RFID

Zabezpiecz się przed ryzykiem kradzieży środków z bankowego konta, do przechowywania przypisanych do niego zbliżeniowych kart płatniczych lub kredytowych wykorzystując męski portfel pionowy z ochroną RFID. Tego typu zabezpieczenie pomoże również chronić inne rodzaje dokumentów elektronicznych, takich jak karty dostępu, paszporty biometryczne czy elektroniczne bilety komunikacji męskiej. Dzięki zabezpieczeniu odczytanie danych z dokumentów umieszczonych we wnętrzu portfela staje się niemożliwe. Korzystając z oferty naszego sklepu, możesz zamówić portfel z ochroną RFID o konstrukcji pionowej, duży lub mały, w kolorze czarnym lub brązowym. Znajdziesz w nim sloty na różnego rodzaju karty i dokumenty, miejsce na gotówkę, a niekiedy również na zdjęcia bliskich.

Umiejętnie zaprojektowany męski portfel pionowy w wersji skórzanej to elegancki gadżet, który przyda się każdemu mężczyźnie, zwłaszcza tym panom, którzy używają zbliżeniowych kart płatniczych. Przechowywane w jego wnętrzu cyfrowe dokumenty są doskonale zabezpieczone przed nieuprawnionym dostępem osób trzecich. Zamów pionowy portfel z ochroną RFID w sklepie Koruma.pl na prezent lub dla siebie.

Stylowe i funkcjonalne pionowe portfele męskie

Nasze pionowe portfele męskie z ochroną RFID łączą w sobie styl i funkcjonalność, które są niezbędne w codziennym życiu. Każdy portfel jest wykonany z najwyższej jakości skóry naturalnej, która jest nie tylko trwała, ale także miękka i przyjemna w dotyku. Ta szczególna cecha skóry naturalnej dodaje portfelom eleganckiego i luksusowego wyglądu, sprawiając, że są one idealnym dodatkiem do każdego stroju, niezależnie od okazji.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz duży, czy mały portfel, każdy model oferuje odpowiednią ilość miejsca na przechowywanie kart, dokumentów i gotówki. Niektóre z naszych modeli mają nawet dedykowane miejsca na zdjęcia bliskich, dzięki czemu zawsze możesz mieć ze sobą pamiątkę od najbliższych.

Bezpieczeństwo, na którym możesz polegać

Bezpieczeństwo to nasz priorytet. Dlatego każdy z naszych portfeli męskich pionowych jest wyposażony w technologię ochrony RFID. Ta zaawansowana technologia zapewnia, że Twoje karty kredytowe, karty dostępu, paszporty biometryczne i inne dokumenty są zabezpieczone przed nieautoryzowanym skanowaniem i kradzieżą danych.

Technologia RFID działa poprzez blokowanie sygnałów radiowych, które są używane do zdalnego odczytu danych z Twoich kart i dokumentów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje informacje są bezpieczne, gdziekolwiek jesteś.

Kiedy wybierzesz jeden z naszych portfeli męskich pionowych z ochroną RFID, nie tylko zyskujesz stylowy dodatek do swojej garderoby, ale również inwestujesz w swoje bezpieczeństwo. To więcej niż tylko portfel - to Twój osobisty stróż w cyfrowym świecie.

pixel