ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Średni portfel męski z zabezpieczeniem RFID

( ilość produktów: 71 )

Wybierz elegancki, średni portfel męski w wersji skórzanej lub tekstylnej, ze sprawdzonym zabezpieczeniem RFID i zyskaj bezpieczne miejsce do przechowywania kart płatniczych, osobistych dokumentów oraz gotówki. Średniej wielkości portfele są dobrą opcją dla mężczyzn, którzy korzystają z różnych środków płatniczych, zarówno z popularnych kart zbliżeniowych, jak i tradycyjnej gotówki. Zapoznaj się z ofertą koruma.pl i zamów jeden z prezentowanych portfeli.

Skórzane portfele męskie w średnim rozmiarze

Jeśli nie lubisz wypchanych kieszeni, lecz wciąż potrzebujesz portfela z miejscem na karty płatnicze, gotówkę i podstawowe dokumenty, zamów średni portfel męski o orientacji pionowej lub poziomej. Korzystając z naszej oferty, możesz sięgnąć po portfel skórzany lub tekstylny, w preferowanym przez siebie stylu wykończenia i ulubionej wersji kolorystycznej. Sprzedajemy portfele o wykończeniu matowym i lekko połyskującym, w stylu croco (imitujące skórę gada), o gładkiej powierzchni i oryginalnej fakturze skóry naturalnej. Możesz zamówić średni portfel męski RFID w kolorze brązowym, czarnym, granatowy, zielony, żółty, a nawet czerwony. Co ważne, wszystkie modele prezentowanych portfeli wyposażone są w zabezpieczenie RFID.

Średni portfel z RFID - dlaczego to się opłaca?

Osoby korzystające z nowoczesnych środków płatniczych, w tym ze zbliżeniowych kart bankowych, w sposób szczególny narażone są na kradzież zdalną. Wystarczy, że złodziej wyposażony w specjalny czytnik zbliży się do takiej osoby i w sposób zdalny odczyta dane z jej karty. Średni portfel męski RFID jest wyposażony w zabezpieczenie, które uniemożliwia dokonanie takiego odczytu. Zbliżeniowe karty płatnicze umieszczone we wnętrzu takiego portfela są bezpieczne i nie można dokonać nimi zdalnej płatności.

Przyjrzyj się dostępnym wersjom portfeli męskich skórzanych i zamów model w kolorze i stylu wykonania dopasowanym do swoich potrzeb. Średni portfel męski RFID zwykle wyposażony jest w kilka slotów na karty płatnicze i dokumenty, w dużą kieszeń na pieniądz papierowy i mniejszą, zamykaną kieszonkę na bilon.

pixel