ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Portfel poziomy z zabezpieczeniem RFID

( ilość produktów: 80 )

Skórzany portfel poziomy z oferty sklepu Koruma.pl to wygoda i bezpieczeństwo przechowywania gotówki, kart płatniczych oraz dokumentów, zwłaszcza ich elektronicznych wersji. Dzięki zastosowaniu specjalnych rozwiązań technicznych umieszczone we wnętrzu portfela RFID płatnicze karty zbliżeniowe i dokumenty cyfrowe są chronione przed zdalną kradzieżą zapisanych w nich danych.

Profesjonalny portfel poziomy z ochroną RFID – dla kobiet i mężczyzn

Ze względu na dużą popularność kart kredytowych oraz zbliżeniowych kart płatniczych rośnie ryzyko zdalnej kradzieży przypisanych do nich środków. Jeśli chcesz się zabezpieczyć przed cyfrowymi złodziejami, zainwestuj w profesjonalny portfel antykradzieżowy poziomy z ochroną RFID – odczytanie informacji z cyfrowych dokumentów i kart płatniczych przechowywanych we wnętrzu takiego portfela jest niemożliwe. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele modeli tego typu portfeli, w tym portfele damskie i męskie o konstrukcji poziomej, w różnych kolorach i rozmiarach. Co warte podkreślenia, poziomy portfel z ochroną RFID nie zatraca swojej pierwotnej funkcji. Wciąż możesz przechowywać w nim gotówkę oraz tradycyjne dokumenty, takie jak prawo jazdy czy dowód rejestracyjny.

Zainwestuj w porządnie wykonany, skórzany portfel antykradzieżowy poziomy w wersji damskiej lub męskiej, w kolorze brązowym, czarnym lub czerwonym i zyskaj wyższy poziom bezpieczeństwa, przechowując w jego wnętrzu wszelkie dokumenty cyfrowe, zwłaszcza zbliżeniowe karty płatnicze. Zamów poziomy portfel z ochroną RFID dla siebie lub na prezent dla bliskiej Ci osoby. Naprawdę warto!

pixel