ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Portfel RFID STOP™ z zabezpieczeniem RFID

( ilość produktów: 89 )

Zabezpiecz się przed elektroniczną kradzieżą, do przechowywania zbliżeniowych kart płatniczych wykorzystując profesjonalny portfel RFID. To specjalny system chroniący przed nieuprawnionym odczytem danych z nowoczesnych dokumentów elektronicznych. Wybierz sprawdzone rozwiązanie i zwiększ swój poziom bezpieczeństwa podczas zakupów, jazdy komunikacją zbiorową czy spacerów po mieście.

Najlepsze portfele z systemem RFID STOP

W sklepie koruma.pl znajdziesz wiele wersji eleganckich portfeli wyposażonych w system ochrony przed nieuprawnionym odczytem danych z umieszczonych w ich wnętrzu zbliżeniowych kart płatniczych czy biometrycznych dokumentów. Co warte podkreślenia, portfel z zabezpieczeniem wyposażony w system RFID STOP zapewnia ochronę nie tylko wtedy, gdy jest zamknięty, ale również wówczas, gdy go otwieramy. Z karty zbliżeniowej możesz korzystać dopiero po wyciągnięciu jej z portfela. Dzięki temu ryzyko zdalnej kradzieży przypisanych do karty środków jest minimalne. Dla zwiększenia wygody korzystania z niektórych kart zbliżeniowych możesz sięgnąć po portfel RFID z kieszenią Tap&Go - to niezabezpieczona kieszeń, dzięki której można skanować kartę bez konieczności każdorazowego wyjmowania jej z portfela.

Zapoznaj się z naszą ofertą i zamów profesjonalny portfel z zabezpieczeniem, o preferowanej przez siebie konstrukcji, w wersji damskiej lub męskiej - z miejscem na gotówkę, karty zbliżeniowe, dokumenty osobiste, bilety komunikacji miejskiej czy zdjęcia bliskich. Sprzedajemy eleganckie portfele skórzane, w wielu rozmiarach, różnorodnych stylach wykonania i kolorach. Wybierz jeden z nich.

pixel