ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Męski portfel antykradzieżowy RFID na zatrzask

( ilość produktów: 3 )

Postaw na wygodę i niezawodność działania, już dziś zamawiając oryginalny portfel męski na zatrzask ze sklepu koruma.pl – sprzedajemy najwyższej jakości sprzęt wyposażony w systemy chroniące przed elektroniczną kradzieżą danych. Dzięki nam ryzyko nieuprawnionego odczytu płatniczych kart zbliżeniowych, elektronicznych biletów czy kart dostępu przestanie być problemem!

Elegancki portfel z poręcznym zamknięciem

Do dyspozycji klientów przygotowaliśmy bogaty wybór modnych portfeli RFID z systemem ochrony przed zdalnym odczytem danych z kart kredytowych, zbliżeniowych kart płatniczych, elektronicznych biletów komunikacji miejskiej, kart dostępu czy dokumentów biometrycznych. Portfel antykradzieżowy poza funkcją ochrony RFID zasadniczo nie różni się od swojego tradycyjnego odpowiednika. Jeśli zatem jest Ci potrzebny skórzany portfel męski, warto zdecydować się na jego odpowiednio zabezpieczoną wersję. Portfel z ochroną RFID zapobiegnie zdalnej kradzieży elektronicznej, jednocześnie gwarantując komfort przechowywania tradycyjnej gotówki, dokumentów czy fotografii bliskich. W ofercie naszego sklepu znajdziesz również podróżne saszetki z zamknięciem na zatrzask, z miejscem na paszport tradycyjny lub biometryczny.

Zainwestuj w poręczny portfel męski na zatrzask, z funkcją ochrony przed zdalną kradzieżą środków przypisanych do zbliżeniowych kart płatniczych lub danych zapisanych na dokumentach RFID. Możesz wybierać spośród kilku wersji portfeli różniących się od siebie wielkością, liczbą dostępnych slotów czy kolorem. Zamów portfel antykradzieżowy lub poliestrową, lekką saszetkę podróżną.

pixel