ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Męskie etui skórzane z zabezpieczeniem RFID

( ilość produktów: 32 )

Jeśli poszukujesz zgrabnej alternatywy dla tradycyjnego portfela, zapoznaj się z naszą ofertą na poręczne, męskie etui skórzane z zabezpieczeniem RFID, dedykowane przechowywaniu dokumentów i różnego rodzaju kart. Sklep Koruma.pl przygotował kilkanaście modeli tego typu pokrowców, dzięki czemu każdy może znaleźć wersję odpowiadającą jego aktualnym potrzebom.

Stylowe etui z miejscem na dokumenty i karty płatnicze

Dla naszych klientów przygotowaliśmy antykradzieżowe etui wykonane z dobrej jakości skór naturalnych w wersji książeczkowej, poziome i pionowe z kieszeniami na karty, okładki do przechowywania paszportów tradycyjnych i biometrycznych oraz małe etui RFID zamykane, przypominające portfele, z zewnętrznymi kieszeniami na karty oraz zabezpieczoną zamkiem błyskawicznym kieszonką na bilon, banknoty lub klucze. Dzięki ochronie RFID odczyt informacji z umieszczonych we wnętrzu pokrowca dokumentów czy kart jest niemożliwy. Męskie etui skórzane to doskonały wybór zwłaszcza dla tych mężczyzn, który na co dzień nie korzystają z gotówki, posługując się przede wszystkim kartami płatniczymi. Taki pokrowiec pozwoli przechowywać nie tylko karty, ale także podstawowe dokumenty osobiste czy różnego rodzaju karty lojalnościowe.

Zainwestuj w antykradzieżowe etui skórzane i ciesz się większym komfortem, a przy okazji zyskaj wyższy poziom bezpieczeństwa przechowywania różnorodnych dokumentów elektronicznych oraz zbliżeniowych kart płatniczych. Wybierz ten model skórzanego etui RFID, który odpowiada Ci pod względem konstrukcji, koloru, rozmiaru i stylu wykonania.

pixel