ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Materiałowe etui antykradzieżowe na karty RFID

( ilość produktów: 2 )

Zaprojektowane z myślą o zwiększeniu bezpieczeństwa przechowywania zbliżeniowych kart płatniczych, kart kredytowych czy paszportów biometrycznych, lekkie etui z materiału to ciekawa alternatywa dla tradycyjnego portfela, zwłaszcza dla osób planujących podróż. Profesjonalnie wykonane etui RFID jest bardziej poręczne, jednocześnie zapewnia wysoki poziom ochrony przed współczesnymi zagrożeniami.

Zgrabne etui do przechowywania cennych dokumentów

Osobom planującym zagraniczny wyjazd służbowy lub podróż turystyczną polecamy porządnie wykonane, antykradzieżowe etui poliestrowe wyposażone w mnóstwo kieszeni, przegródek i slotów wewnętrznych ułatwiających organizację. Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić lekkie etui z materiału syntetycznego, wykonane w ten sposób, by uniemożliwić odczyt danych z dokumentów czy kart przechowywanych w jego wnętrzu. Co ważne, etui RFID działa w przypadku wszystkich przedmiotów korzystających z systemu zdalnej identyfikacji radiowej. Sprawdzi się zatem przy blokowaniu sygnałów ze zbliżeniowych kart płatniczych oraz innych kart zbliżeniowych, elektronicznych biletów komunikacji miejskiej, kart kredytowych, nowych dowodów elektronicznych z chipem, paszportów biometrycznych czy kart dostępu.

Postaw na nowoczesne rozwiązanie służące Twojemu bezpieczeństwu, zamawiając w sklepie Koruma.pl odpowiednio zabezpieczone, antykradzieżowe etui poliestrowe na dokumenty i karty. Znajdziesz w tym miejscu kilka wersji zgrabnych pokrowców w różnych kolorach. Wybierz ten, który w najlepszym stopniu odpowiada Twoim indywidualnym potrzebom oraz estetycznym upodobaniom.

pixel