ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Portfel damski antykradzieżowy RFID pionowy

( ilość produktów: 26 )

Skórzany portfel antykradzieżowy damski o konstrukcji pionowej to doskonały wybór dla wszystkich kobiet posługujących się zbliżeniowymi kartami płatniczymi oraz innymi rodzajami nowoczesnych dokumentów cyfrowych. Dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu portfel z ochroną RFID uniemożliwia dokonanie zdalnego odczytu danych z dokumentów ukrytych w jego wnętrzu.

Elegancki, damski portfel pionowy z zabezpieczeniem antykradzieżowym

Stosowanie nowoczesnych środków płatniczych w postaci kart kredytowych i zbliżeniowych kart bankowych jest niezwykle wygodne, ale niesie ze sobą pewne zagrożenia. Jednym z nich jest ryzyko zdalnej kradzieży środków lub cyfrowych danych zapisanych w elektronicznych dokumentach. Jeśli chcesz zapobiec ryzyku tego typu kradzieży, zainwestuj w damski portfel antykradzieżowy z ochroną RFID. W sklepie Koruma.pl znajdziesz bogaty wybór tego typu portfeli o konstrukcji pionowej, wyposażonych w mnóstwo slotów, kieszeni i schowków dedykowanych przechowywaniu kart płatniczych, różnego rodzaju dokumentów i tradycyjnej gotówki. Pionowy portfel z ochroną RFID pod względem wyglądu i rozmiaru nie różni się zatem od tradycyjnego portfela – zabezpiecza jednak cenne dokumenty cyfrowe przed zdalną kradzieżą danych.

Jeśli szukasz pomysłu na elegancki prezent dla bliskiej Ci kobiety, zamów damski portfel pionowy z ochroną RFID w preferowanej przez siebie wersji kolorystycznej. Możesz zamówić duży lub nieco mniejszy portfel antykradzieżowy z interesującą Cię liczbą wewnętrznych slotów, przegródek i kieszeni, tradycyjny lub z magnetycznym zamknięciem na zatrzask. Polecamy!

Portfel pionowy - wygoda i estetyka w jednym

Nasz portfel damski antykradzieżowy RFID o konstrukcji pionowej to styl i funkcjonalność, które idą ze sobą w parze. Dzięki pionowej formie, portfel jest wyjątkowo poręczny i wygodny w użyciu. Pozwala na łatwe i szybkie znalezienie potrzebnych rzeczy, eliminując potrzebę przeszukiwania całego portfela. Pionowa konstrukcja sprawia też, że portfel idealnie pasuje do małych torebek i kopertówek.

Nasze portfele są dostępne w wielu stylach i kolorach, aby zaspokoić różnorodne gusta. Każdy model łączy w sobie elegancką estetykę z praktyczną funkcjonalnością, co czyni go idealnym dodatkiem do każdej garderoby. Oferujemy także portfele z magnetycznym zamknięciem na zatrzask dla dodatkowego bezpieczeństwa.

Ochrona RFID - Twój cyfrowy stróż

W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo danych jest niezbędne. Nasz portfel damski antykradzieżowy RFID to doskonały sposób na zabezpieczenie Twoich kart i dokumentów przed niechcianym dostępem. Technologia RFID zapewnia dodatkową warstwę ochrony, blokując sygnały radiowe i uniemożliwiając kradzież danych.

Wszystkie nasze portfele mają mnóstwo slotów, kieszeni i schowków, dzięki czemu możesz łatwo zorganizować swoje karty, dokumenty i gotówkę. Bez względu na to, czy wybierzesz duży czy mniejszy model, możesz mieć pewność, że Twój portfel będzie wygodny, stylowy i przede wszystkim bezpieczny. To więcej niż tylko portfel - to Twój osobisty stróż w świecie cyfrowym.

pixel