ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Średni portfel damski z zabezpieczeniem RFID

( ilość produktów: 33 )

Przechowuj gotówkę, karty płatnicze i dokumenty osobiste w bezpieczny sposób, sięgając po elegancki, trwały i funkcjonalny, średni portfel damski z zabezpieczeniem RFID. Dzięki specjalnej konstrukcji prezentowanych portfeli umieszczone w ich wnętrzu zbliżeniowe karty płatnicze, karty kredytowe, elektroniczne bilety komunikacyjne czy dokumenty biometryczne są dobrze chronione przed zdalną kradzieżą danych i środków. Postaw na nowoczesność, wybierając bezpieczne portfele RFID w średnim rozmiarze!

Portfel z ochroną przed zdalną kradzieżą

Nowoczesne technologie płatności bezgotówkowych ułatwiają życie, ale są również źródłem nowych zagrożeń. Wystarczy, że złodziej użyje specjalnego czytnika i w sposób zdalny pobierze środki ze zbliżeniowej karty płatniczej. Średni portfel damski z zabezpieczeniem RFID eliminuje to ryzyko, chroniąc karty i inne dokumenty bazujące na wykorzystaniu technologii radiowej transmisji danych i zasilania elektronicznego wbudowanego w nie chipa. W ofercie sklepu koruma.pl znajdziesz damskie portfele RFID średniej wielkości z ochroną kart, gdy portfel jest zamknięty lub otwarty oraz ze specjalnymi kieszeniami Tap&Go, które nie są ekranowane.

Elegancja, wygoda i bezpieczeństwo

Korzystając z naszej oferty, możesz sięgnąć po średni portfel damski z zabezpieczeniem RFID w wersji skórzanej lub tekstylnej. Sprzedajemy damskie portfele wykonane ze skóry naturalnej i ekologicznej oraz podróżne saszetki poliestrowe średniej wielkości, które mogą zastąpić portfel, gdy jesteś na wakacjach. Wszystkie prezentowane portfele zostały wyposażone w szereg wewnętrznych przegródek, kieszeni i slotów. Zapewniają miejsce na gotówkę, karty płatnicze, dokumenty osobiste, a także na małe fotografie bliskich osób, paragony, wizytówki lub inne drobne akcesoria. Oferujemy portfel damskie średnie pionowe i poziome, z zamknięciem i składane.

Już dziś zamów nowy, średni portfel damski z zabezpieczeniem RFID i zyskaj większe poczucie bezpieczeństwa podczas codziennych zakupów, zwłaszcza jeśli korzystasz ze zbliżeniowych kart płatniczych. Zapraszamy!

pixel