ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Damski portfel RFID antykradzieżowy na karty

( ilość produktów: 81 )

Ogranicz ryzyko elektronicznej kradzieży środków przypisanych do zbliżeniowej karty płatniczej, do jej przechowywania wykorzystując damski portfel na karty, ze specjalnym zabezpieczeniem RFID. W sklepie koruma.pl znajdziesz bogaty wybór porządnie wykonanych, trwałych i funkcjonalnych gadżetów przeznaczonych do przechowywania kart zbliżeniowych i różnego rodzaju dokumentów. Polecamy!

Zabezpiecz się przed złodziejami z portfelem RFID

Rosnąca popularność płatności zbliżeniowych zachęca złodziei to stosowania nowych technologii kradzieży. Dziś nie trzeba przejąć portfela, by ukraść pieniądze. Wystarczy zbliżyć się do niezabezpieczonej karty płatniczej i wykonać płatność na odległość. Jeśli chcesz zapobiec ryzyku tego typu kradzieży, do przechowywania kart płatniczych używaj specjalnego rodzaju portfela lub etui. Portfel RFID uniemożliwia zdalny odczyt kart zbliżeniowych umieszczonych w jego wnętrzu, w ten sposób zapobiegając ryzyku elektronicznych kradzieży. Korzystając z naszej oferty, możesz wybrać mały damski portfel na karty lub nieco większą portmonetkę z dodatkowym miejscem na dokumenty osobiste, fotografie bliskich czy banknoty.

Zabezpiecz się przed zakusami współczesnych złodziei i do przechowywania zbliżeniowych kart płatniczych wykorzystuj odpowiednio zabezpieczony damski portfel na karty. W ofercie sklepu znajdziesz portfele z różną liczbą slotów na karty, a także z dodatkowymi kieszonkami na dokumenty i banknoty. To produkty wykonane ze skóry naturalnej lub innych dobrej jakości materiałów. Przyjrzyj się naszej ofercie i wybierz coś dla siebie lub na prezent.

Damski portfel na karty: elegancja spotyka funkcjonalność

Posiadanie dużej ilości kart nie oznacza, że musisz zrezygnować z stylu. Nasz damski portfel na karty łączy elegancję z funkcjonalnością, zapewniając Ci miejsce na wszystkie Twoje karty, dokumenty i banknoty. Wykonane z naturalnej skóry lub innych materiałów wysokiej jakości, nasze portfele są zarówno trwałe, jak i stylowe. Posiadają różną liczbę slotów na karty, aby spełniać różne potrzeby, a dodatkowe kieszenie na dokumenty i banknoty zapewniają jeszcze więcej miejsca do przechowywania. Bez względu na to, czy szukasz małego portfela na karty, czy większej portmonetki z dodatkowym miejscem na dokumenty osobiste i zdjęcia bliskich, nasz asortyment jest na tyle szeroki, aby zaspokoić Twoje potrzeby.

Portfel damski RFID: Twoje karty są bezpieczne

Żyjemy w świecie cyfrowym, a płatności zbliżeniowe stały się normą. Ale ta nowoczesność przynosi ze sobą nowe zagrożenia, takie jak elektroniczne kradzieże. Nasz portfel damski RFID jest tutaj, aby Ci pomóc. Wyposażony w zaawansowaną technologię RFID, nasz portfel blokuje zdalny odczyt Twoich kart zbliżeniowych, zapobiegając w ten sposób ryzyku elektronicznej kradzieży. Nie musisz już martwić się o bezpieczeństwo swoich pieniędzy, gdy jesteś w drodze. Nasz portfel damski RFID zapewni Ci spokój ducha i ochroni Twoje karty przed złodziejami. Wybierając nasz produkt, możesz cieszyć się nowoczesnością płatności zbliżeniowych, nie martwiąc się o swoje bezpieczeństwo.

pixel