ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Damskie etui RFID na dowód rejestracyjny

( ilość produktów: 10 )

Wykonane z najlepszej jakości materiałów, eleganckie etui na dowód rejestracyjny to ciekawa alternatywa dla portfela i sprawdzony sposób na ochronę cennego dokumentu przed zabrudzeniami, wilgocią i uszkodzeniami natury mechanicznej. Skorzystaj z oferty naszego sklepu i zamów skórzany pokrowiec z miejscem na dokumenty, karty płatnicze, fotografię bliskiej osoby czy gotówkę.

Eleganckie i praktyczne: damskie etui na dowód rejestracyjny

Jeżeli nie chcesz uszkodzić dowodu rejestracyjnego pojazdu, przechowuj go w dedykowanym, porządnym pokrowcu. W sklepie koruma.pl zamówisz skórzane, damskie etui na dowód rejestracyjny, z dodatkowymi slotami na karty płatnicze, banknoty oraz różnego rodzaju dokumenty osobiste, w tym dowód osobisty czy prawo jazdy. Co warte podkreślenia, prezentowane etui zostały wyposażone w system zabezpieczenia przed elektroniczną kradzieżą danych zapisanych na kartach. Technologia RFID STOP uniemożliwia zdalny odczyt informacji przypisanych do zbliżeniowych kart płatniczych czy elektronicznych biletów komunikacji miejskiej, a tym samym chroni przed kradzieżą. Jeśli masz własny samochód i szukasz alternatywy dla portfela, skórzane etui na dowód rejestracyjny, ze slotami na karty i kieszenią na gotówkę, będzie strzałem w dziesiątkę.

Zainwestuj w nowoczesne rozwiązanie i chroń elektroniczne dokumenty przed zakusami złodziei. Zamów damskie etui na dowód rejestracyjny, z zabezpieczeniem RFID i przechowuj w nim również gotówkę oraz najczęściej używane karty bankowe. Możesz wybierać spośród pokrowców w kilku atrakcyjnych kolorach – czerwonym, żółtym, granatowym, zielony, brązowym i czarnym. Zapraszamy na zakupy!

pixel