ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Męski portfel antykradzieżowy RFID na zamek

( ilość produktów: 9 )

Jeśli nie chcesz ryzykować przypadkowego zgubienia cennych dokumentów, zamów poręczny portfel męski na zamek. To elegancki, funkcjonalny i trwały gadżet do przechowywania gotówki, różnego rodzaju kart oraz dokumentów osobistych. Dzięki funkcji ochrony RFID przechowywane w nim dokumenty elektroniczne są dobrze chronione przed nieuprawnionym odczytem danych.

Męski portfel RFID z wygodnym zamknięciem

Do dyspozycji klientów sklepu koruma.pl przygotowaliśmy bogaty wybór męskich portfeli i saszetek zabezpieczonych zamkiem błyskawicznym, wyposażonych w kieszenie wewnętrzne i sloty dedykowane przechowywaniu nie tylko gotówki, ale także kart płatniczych oraz dokumentów. Portfel antykradzieżowy z funkcją ochrony RFID uniemożliwia zdalny odczyt danych zapisanych na zbliżeniowych kartach płatniczych czy elektronicznych biletach komunikacji miejskiej, tym samym zapobiegając kradzież. Portfel z ochroną RFID to najskuteczniejszy sposób, by zabezpieczyć się przed złodziejami i chronić nowoczesne środki płatnicze przed ich nieuprawnionym wykorzystaniem. Korzystając z naszej oferty, zamówisz portfel męski na zamek, mały lub duży. Możesz sięgnąć również po większy skórzany organizer z karabińczykiem.

Chroń nie tylko gotówkę, ale i pieniądz elektroniczny, do przechowywania kart i dokumentów biometrycznych wykorzystując profesjonalny portfel z ochroną RFID. W sklepie znajdziesz kilka wersji męskich portfeli z poręcznym zamknięciem na zamek błyskawiczny i funkcją ochrony przed elektroniczną kradzieżą danych. Zamów nowy portfel antykradzieżowy, a poczujesz się znacznie bezpiecznej!

pixel