ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Paszportówka na szyję z zabezpieczeniem RFID

( ilość produktów: 3 )

Osobie planującej zagraniczną podróż, wybierającej się na egzotyczne wakacje lub przygotowującej się do objazdowej wycieczki po kilku krajach, z pewnością przyda się dyskretna paszportówka na szyję. To niewielki gadżet, który pozwoli znacząco zwiększyć bezpieczeństwo podróżowania, minimalizując ryzyko kradzieży najważniejszych dokumentów czy gotówki.

Saszetka podróżna z zabezpieczeniem RFID

Wykonana z wytrzymałego i wodoodpornego nylonu, lekka i funkcjonalna paszportówka z zabezpieczeniem RFID to doskonały wybór dla każdego turysty i podróżnika, zwłaszcza dla osób posługujących się płatniczymi kartami zbliżeniowymi, kartami kredytowymi, korzystających z paszportu biometrycznego czy elektronicznych biletów komunikacyjnych. Dzięki zastosowaniu specjalnego zabezpieczenia dokumenty umieszczone we wnętrzu paszportówki nie mogą zostać zdalnie odczytane, a tym samym elektroniczna kradzież przestaje być zagrożeniem. Poza tym dyskretna paszportówka na szyję to ciekawa alternatywa dla tradycyjnego portfela i prosty sposób na zmniejszenie ryzyka kradzieży kieszonkowej. W ofercie sklepu koruma.pl znajdziesz porządne portfele i saszetki podróżne wielu typów. Wybierz produkt dopasowany do własnych potrzeb!

Zmniejsz ryzyko elektronicznej kradzieży, płatnicze karty zbliżeniowego, paszport biometryczny oraz inne dokumenty przechowując w odpowiednio zaprojektowanej saszetce. Paszportówka z zabezpieczeniem RFID sprawdzi się nie tylko w zagranicznej podróży, ale także przy okazji wycieczek krajowych, zwłaszcza do miejsc turystycznych, gdzie ryzyko kieszonkowych kradzieży jest największe.

Lekkie paszportówki nylonowe z miejscem na dokumenty i środki płatnicze

Do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy kilka modeli poręcznych saszetek z regulowanym paskiem na szyję, przeznaczonych do przechowywania różnego rodzaju dokumentów, pieniędzy, zbliżeniowych kart płatniczych i kredytowych. W celu poprawy bezpieczeństwa elektronicznych środków płatniczych nylonowa paszportówka z paskiem na szyję została wyposażona w technologię blokującą bezprzewodową transmisję danych. Zabezpieczenie RFID STOP odcina sygnał radiowy i zdalne odczytanie informacji ze zbliżeniowej karty płatniczej, karty kredytowej lub paszportu biometrycznego umieszczonego we wnętrzu saszetki jest niemożliwie. Wykonana z lekkiego, ale charakteryzującego się dużą wytrzymałością nylonu, solidna paszportówka pomieści wszystkie dokumenty, bilety i karty płatnicze, jakich możesz potrzebować podczas podróży. W jej wnętrzu znajdziesz także miejsce na banknoty i bilon. Użytkowanie zawieszonej na szyi saszetki nylonowej RFID zmniejsza ryzyko elektronicznej i tradycyjnej kradzieży kieszonkowej.

pixel