ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Aluminiowy portfel na karty z zabezpieczeniem RFID

( ilość produktów: 30 )

Jeśli na co dzień posługujesz się głównie kartami płatniczymi i rzadko nosisz przy sobie gotówkę, atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnego portfel skórzanego może być nowocześnie prezentujący się aluminiowy portfel na karty. To zgrabny, poręczny i niezwykle trwały gadżet zaprojektowany z myślą o bezpiecznym przechowywaniu kart płatniczych, zwłaszcza kart zbliżeniowych i kredytowych.

Bezpieczne portfele aluminiowe do przechowywania kart

Użytkowanie nowoczesnych środków płatniczych, takich jak karty kredytowe lub zbliżeniowe wiąże się z ryzykiem przechwycenia sygnału przez złodzieja i zdalnej kradzieży przypisanych do nich środków z bankowego konta. Aluminiowy portfel na karty blokuje sygnały radiowe i tym samym uniemożliwia zdalne odczytanie danych z umieszczonych w jego wnętrzu kart lub innych dokumentów. Aluminiowy portfel antykradzieżowy z technologią RFID BLOCK to gwarancja większego poczucia bezpieczeństwa i wygody podczas codziennych zakupów - dzięki sprytnemu i trwałemu mechanizmowi wysuwania kart dokonywanie płatności zbliżeniowych nie sprawia najmniejszych problemów.

Skorzystaj z bogatej oferty naszego sklepu, zamawiając aluminiowy portfel w dowolnym kolorze - brązowym, czarnym, srebrnym, szarym, czerwonym, niebieskim lub różowym. Jeśli interesujący Cię model jest chwilowo niedostępny, skorzystaj z funkcji powiadomienia o nowej dostawie. Aluminiowy portfel na karty oferowany jest w zestawie z elastycznym etui, w którym możesz przechowywać banknoty, bilon lub bilety komunikacji miejskiej. Etui można przyczepić do portfela. Zapoznaj się z pełną ofertą sklepu Koruma.pl i zamów dowolny z prezentowanych, bezpiecznych portfeli RFID.

Inwestycja w nowoczesny, profesjonalnie wykonany, aluminiowy portfel na karty płatnicze, dowód osobisty, elektroniczne bilety komunikacji miejskiej lub karty dostępu do budynków to sprawdzony sposób na ich zabezpieczenie przed zdalną kradzieżą. Nasze portfele wyróżniają się minimalistyczną formą i dużą trwałością. Zamów wybrany model dla siebie i na prezent dla bliskiej osoby. Zapraszamy!

pixel