ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Damski portfel RFID na karty i monety

( ilość produktów: 35 )

Szukasz eleganckiego portfela, który podkreśli Twoją stylizację? A może chcesz priorytetowo zadbać o bezpieczeństwo danych? Wybierając portfel na karty damski z ochroną RFID, otrzymujesz połączenie designu i funkcjonalności!

Sposób, w jaki płacimy, znacząco się zmienił. Coraz częściej rezygnujemy z gotówki, wybierając karty płatnicze. Dziś używamy kart do płatności, które są szybkie, płynne i bezpieczne. Czy na pewno? Twoje karty debetowe i kredytowe nie są zabezpieczone, kiedy trzymasz je w portfelu czy luzem w torebce. Faktem jest, że Twoje karty oparte na technologii RFID nie są chronione przed skimmingiem. Każda osoba posiadająca czytnik bezprzewodowy może skopiować Twoje dane bez Twojej wiedzy. Według ekspertów wystarczy kilka sekund, aby dane z kart zostały ściągnięte. To naprawdę niewiele, dlatego wychodząc naprzeciw świadomym zagrożeń klientom, oferujemy portfel damski na karty z pełną ochroną RFID! Wybierając portfel na monety z oferty naszego sklepu internetowego, możesz swobodnie podróżować i korzystać z ulubionego środka płatniczego bez obaw, że środki na Twoim koncie znikną.

Szukasz modnego portfela RFID? Poznaj naszą pełną ofertę!

Jeśli wybierasz portfel na monety, który zabezpieczy także Twoje pieniądze znajdujące się na kontach bankowych, nasz sklep ma szereg dopracowanych, designerskich rozwiązań! Wszystkie nasze portfele damskie oferują ochronę RFID. Portfel blokujący RFID to także idealny prezent dla osoby, która ma wszystko! Używamy innowacyjnej technologii, która skutecznie zabezpieczy Twoje karty przed skimmingiem. Oferowany portfel damski na karty ma aluminiowe wnętrze, co blokuje wszelkie fale radiowe, dzięki czemu nie ma możliwości zdalnego odczytu danych z Twoich kart. Zapewne masz wiele kart kredytowych, kart członkowskich i kart podarunkowych. Nasz portfel na karty damski umożliwia bezpieczne przechowywanie kart i gotówki w jednym miejscu. Bogata oferta portfeli w wielu kolorach, jak czerwony, brązowy, biały, czarny czy różowy to gwarancja znalezienia estetycznego i eleganckiego modelu, który dopasuje się do Twojego unikalnego stylu.

pixel