ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Portfel na zatrzask z zabezpieczeniem RFID

( ilość produktów: 15 )

Zadbaj o bezpieczeństwo zbliżeniowych kart płatniczych, kart dostępu oraz innych elektronicznych dokumentów, do ich przechowywania wykorzystując profesjonalny portfel na zatrzask z funkcją ochrony RFID. Nasz system uniemożliwia dokonanie zdalnego odczytu danych z dokumentów elektronicznych umieszczonych we wnętrzu portfela.

Zgrabne portfele z zamknięcie i funkcją ochrony RFID

Zapobiegnij ryzyku kradzieży środków przypisanych do kart płatniczych czy elektronicznych biletów komunikacji miejskiej, do ich przechowywania wykorzystując elegancki portfel antykradzieżowy. W ofercie sklepu koruma.pl znajdziesz takie portfele w wersji damskiej, męskiej i podróżnej – typu unisex, wyposażone w różną liczbę slotów na karty, kieszeni na gotówkę czy przegródek na dokumenty. Na liście dostępnych akcesoriów znajdziesz nawet damski portfel z ochroną, z wydzielonym miejscem na smartfona. W zdecydowanej większości są to portfele skórzane, wyprodukowane ze skór naturalnych, o pięknej fakturze materiału, dostępne w różnych kolorach. Ponadto możesz zamówić poliestrowy portfel na zatrzask w wersji podróżnej – to zgrabna saszetka z ochroną RFID, do przechowywania kart płatniczych, dokumentów tradycyjnych i biometrycznych.

Zabezpieczony funkcjonalnym zatrzaskiem, elegancki portfel antykradzieżowy to przedmiot skutecznie chroniący przed kradzieżą elektroniczną, użyteczny również przy przechowywaniu tradycyjnej gotówki i zwykłych dokumentów. Przyjrzyj się całości naszej oferty i dla siebie lub na prezent, zamów elegancki portfel z ochroną RFID w ulubionym kolorze. Polecamy!

pixel