ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Męskie etui RFID ze skóry ekologicznej

( ilość produktów: 2 )

Zabezpiecz swój paszport biometryczny przed nieuprawnionym odczytem zapisanych w nim informacji, do jego przechowywania wybierając męskie etui ze skóry ekologicznej. To przystępny cenowo, porządnie wykonany, a przez to estetyczny i trwały gadżet, który przyda się każdemu mężczyźnie planującemu zagraniczną podróż. Dokumenty przechowywane w etui z zabezpieczeniem RFID są niewrażliwe na elektroniczną kradzież danych.

Bezpieczeństwo kart w ekologicznym stylu

Planując egzotyczne wyjazdy, warto zadbać o bezpieczeństwo zabieranych ze sobą dokumentów, takich jak paszport czy karty płatnicze, do ich przechowywania wykorzystując specjalne etui RFID. To gadżet, który uniemożliwia zdalny odczyt informacji zapisanych na kartach zbliżeniowych czy dokumentach biometrycznych, tym samym zwiększając bezpieczeństwo podróżowania i minimalizując ryzyko elektronicznej kradzieży wrażliwych danych. Sklep koruma.pl oferuje wiele wersji tego typu gadżetów, w tym męskie etui ze skóry ekologicznej imitującej skórę naturalną. To tani, niewielkich rozmiarów produkt przeznaczony przede wszystkim do przechowywania paszportu biometrycznego, ewentualnie karty zbliżeniowej.

Korzystając z naszej oferty, możesz sięgnąć po różne wersje kolorystyczne stylowych etui dedykowanych mężczyznom, wykonanych z dobrej jakości skóry ekologicznej, wyposażonych w dopasowany rozmiarem slot na paszport biometryczny. Męskie etui ze skóry ekologicznej, z zabezpieczeniem RFID są tanie, a dzięki niewielkim rozmiarom bardzo dyskretne i wygodne w użytkowaniu. Sprawdź naszą ofertę i zamów jedno z nich!

pixel