ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Saszetka na szyję z zabezpieczeniem RFID

( ilość produktów: 3 )

Nylonowa, dyskretna saszetka na szyję z miejscem na dokumenty, kraty płatnicze i gotówkę to doskonała alternatywa dla portfela lub tradycyjnej nerki, zwłaszcza dla osób wybierających się w podróż, poszukujących gadżetu minimalizującego ryzyko kradzieży kieszonkowej. Poznaj dostępne modele saszetek podróżnych z oferty koruma.pl i jeśli planujesz zagraniczną podróż, już dziś zamów jedną z nich. Polecamy!

Podróżna saszetka na szyję 

Oferujemy różnorodne portfele antykradzieżowe i saszetki podróżne wyposażone w system uniemożliwiający zdalny odczyt danych zapisanych na zbliżeniowych kartach płatniczych lub innych dokumentach bazujących na technologii RFID. Profesjonalnie wykonana, wytrzymała i lekka, a przy tym wodoodporna, chroniona zamkiem błyskawicznym saszetka z zabezpieczeniem RFID zapobiega nielegalnemu odczytaniu danych z kart zbliżeniowych, tym samym uniemożliwia zdalną kradzież pieniędzy z konta. Postaw na sprawdzone rozwiązanie i poczuj się bezpieczniej w podróży. Dyskretna saszetka na szyję oferuje miejsce niezbędne do przechowywania podstawowych dokumentów podróżnych, w tym paszportu, a także dowodu osobistego, kart zbliżeniowych i kredytowych oraz gotówki.

Przygotuj się do wyjazdu, już dziś zamawiając stylową saszetkę do zawieszenia na szyi lub przepasania przez ramię, z paskiem o regulowanej długości i nowoczesnym systemem antykradzieżowym. Nylonowa saszetka z zabezpieczeniem RFID to doskonały sposób na współczesnych złodziei i tradycyjnych kieszonkowców. Przyjrzyj się naszej ofercie i zamów model o preferowanej konstrukcji, w ulubionym kolorze.

pixel