ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Etui plastikowe z zabezpieczeniem RFID

( ilość produktów: 15 )

Na co dzień każdy z nas nosi przy sobie zawsze dużą ilość kart, banknotów, bilonu oraz innych dokumentów z których nie można zrezygnować. Do takich celów najlepiej sprawdzają się duże portfele RFID. Jednakże zdarzają się takie sytuacje np. wyjście do kina, na siłowanie lub kolację, gdzie wystarczy nam niewielka ilość kart lub gotówki, którą najlepiej trzymać w czymś małym, co nie będzie wypychało np. kieszeni lub nie będzie zabierało zbyt dużo miejsca w torebce. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest małe etui najlepiej wykonane z naturalnej skóry, które będzie bardzo cienkie (slim) i mieściło wymaganą liczbę kart. W tej kategorii znajdziecie Państwo właśnie takie produkty, które dodatkowo posiadają wbudowane zabezpieczenie kart zbliżeniowych, tak aby wyjście obyło się bez nieprzyjemnych sytuacji (kradzieżą danych z karty).

Wytrzymałe etui plastikowe z ochroną RFID

Osobom często korzystającym z bezgotówkowych płatności zbliżeniowych polecamy lekkie, plastikowe etui ze specjalnym zabezpieczeniem przed elektroniczną kradzieżą danych. W ofercie koruma.pl znajdziesz kolorowe wersje takich minimalistycznych pokrowców, które z łatwością zmieszczą się w kieszeni spodni, koszuli czy marynarki. Zamów jeden z nich!

Chroń swoje karty przed nieuprawnionym dostępem osób trzecich, umieszczając je we wnętrzu plastikowego etui RFID. To jeden z najprostszych i jednocześnie bardzo wygodnych sposobów, by zapobiec zdalnej kradzieży środków z przypisanego do karty płatniczej konta bankowego. Etui plastikowe są znacznie lżejsze i mniejsze od ich skórzanych czy karbonowych odpowiedników. Są również od nich tańsze. Jeśli zatem szukasz niedrogiego, ale skutecznego sposobu na zabezpieczenie płatniczych kart zbliżeniowych, plastikowe etui będzie strzałem w dziesiątkę. We wnętrzu etui na karty możesz przechowywać również inne dokumenty o podobnym formacie, na przykład karty lojalnościowe, elektroniczne bilety komunikacji miejskiej, prawo jazdy czy dowód osobisty. Prezentowane etui RFID dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Stosując wykonane z trwałego tworzywa sztucznego, minimalistyczne etui na karty, zapobiegasz ryzyku nieuprawnionego dostępu do danych zapisanych na kartach, a tym samym ograniczasz ryzyko elektrycznej kradzieży. Przyjrzyj się naszej ofercie i zamów jeden z plastikowych pokrowców w wersji przeznaczonej do przechowywania jednej lub dwóch kart.

pixel