ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Portfel damski bez zapięcia z zabezpieczeniem RFID

( ilość produktów: 26 )

Kobietom stawiającym na komfort codziennych zakupów polecamy prosty, ale precyzyjnie wykonany portfel damski bez zamknięcia, z funkcją ochrony przed elektroniczną kradzieżą danych. Stosując skórzany portfel antykradzieżowy, zapobiegasz nieuprawnionemu odczytaniu danych ze zbliżeniowych kart płatniczych lub innych dokumentów umieszczonych w jego wnętrzu.

Bezpieczne portfele dla nowoczesnych kobiet

Użytkowniczkom kart kredytowych i cieszących się olbrzymią popularnością zbliżeniowych kart płatniczych polecamy portfele z zabezpieczeniem RFID. Portfel z ochroną przed nieuprawnionym odczytem danych zapisanych na kartach płatniczych lub innych dokumentach elektronicznych to najskuteczniejszy sposób, by chronić się przed zdalną kradzieżą danych lub pieniędzy z konta. Wybierając portfel damski bez zamknięcia, przechowywane w jego wnętrzu karty bankowe i inne dokumenty elektroniczne są całkowicie bezpieczne. Oczywiście profesjonalny portfel antykradzieżowy może być stosowany również do przechowywania tradycyjnych dokumentów czy gotówki. Poza kwestią elektronicznej ochrony danych, nasze portfele skórzane w zasadniczy sposób nie różnią się od ich standardowych wersji. To doskonały wybór dla każdej eleganckiej i nowoczesnej kobiety.

Zamów modny portfel antykradzieżowy damski i ciesz się możliwie wysokim poziomem bezpieczeństwa podczas codziennych zakupów, korzystania z komunikacji zbiorowej czy zagranicznych podróży. W sklepie internetowym koruma.pl znajdziesz bogaty wybór bezpiecznych portfeli damskich z wieloma slotami i kieszonkami, w różnych rozmiarach i kolorach. Zapraszamy!

pixel