ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Duży portfel damski z RFID

( ilość produktów: 14 )

Wyposażony w wiele kieszeni, skrytek i slotów, duży portfel damski z RFID to idealny wybór dla pań pragnących mieć zawsze pod ręką nie tylko gotówkę, ale także różnego rodzaju dokumenty, karty płatnicze, wizytówki, bilety czy zdjęcia bliskich. Skorzystaj z bogatej oferty sklepu koruma.pl i zamów elegancki portfel antykradzieżowy skórzany damski w preferowanej przez siebie wersji kolorystycznej. Zapraszamy!

Damski portfel antykradzieżowy z systemem ochrony RFID

Z myślą o paniach poszukujących portfela z dużą ilością miejsca do przechowywania pieniędzy i różnego rodzaju dokumentów przygotowaliśmy kilka wersji portfeli skórzanych z ochroną RFID – to system blokujący komunikację radiową, uniemożliwiający odczytanie danych z dokumentów elektronicznych umieszczonych we wnętrzu portfela. Skórzany, duży portfel damski z RFID zabezpiecza przed kradzieżą pieniędzy z bankowego konta (przez blokowanie zdalnego odczytu informacji ze zbliżeniowej karty płatniczej lub karty kredytowej) oraz kradzieżą poufnych danych z dokumentów biometrycznych, kart dostępu czy elektronicznych biletów komunikacji miejskiej. Wybierając umiejętnie zabezpieczony, duży portfel damski z RFID, zyskujesz również miejsce do przechowywania tradycyjnej gotówki – bilonu i banknotów, wszelkiego rodzaju dokumentów, w tym prawa jazdy, dowodu osobistego i rejestracyjnego, a także różnego rodzaju kart z programów lojalnościowych czy fotografii. Sprzedajemy również specjalne portfele z miejscem na telefon i duże organizery podróżne z miejscem na dokumenty całej rodziny. Wszystkie portfele, etui i saszetki wyposażone są w system ochrony RFID.

Zainwestuj w duży portfel damski z RFID i poczuj się bezpieczniej na zakupach, podczas zagranicznych podróży lub wyjść na miasto. Dzięki ochronie RFID nie ryzykujesz zdalnej kradzieży pieniędzy z bankowego konta, z przypisanych do niego zbliżeniowych kart płatniczych. Taki duży portfel zaoferuje wygodne miejsce do przechowywania gotówki, biletów, kart płatniczych i dokumentów osobistych. Sprawdź i zamów jeden z prezentowanych portfeli, organizerów lub etui.

pixel