ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Antykradzieżowe portfele z ochroną RFID STOP™

( ilość produktów: 233 )

Wyposażone w specjalny rodzaj zabezpieczeń portfele RFID minimalizują ryzyko kradzieży elektronicznej chroniąc zbliżeniowe karty płatnicze przed nieautoryzowanym odczytem zapisanych na nich danych. W ofercie przygotowanej przez sklep internetowy koruma.pl znajdziesz różnorodne portfele RFID, w tym ich damskie oraz męskie wersje. Korzystając z naszej oferty, zamówisz elegancki, wykonany z dobrej jakości skóry naturalnej portfel z zabezpieczeniem RFID o preferowanej przez siebie liczbie wewnętrznych kieszeni na karty płatnicze, z miejscem na dowód rejestracyjny pojazdu i dokumenty osobiste, z jedną lub dwiema przegrodami na banknoty i ewentualną dodatkową kieszonką na bilon. Możesz sięgnąć również po większy portfel z zabezpieczeń RFID i przezroczystym okienkiem na fotografie bliskich Ci osób.

Duża różnorodność dostępnych portfeli wyposażonych w system RFID powinna ułatwić zakup modelu dopasowanego do Twoich indywidualnych potrzeb. Zapoznaj się z pełną listą dostępnych wersji skórzanych portfeli damskich i męskich, a następnie zamów jeden z nich. Polecamy!

Wraz z poszerzającym się gronem złodziei tożsamości i cyberprzestępców coraz ważniejsze staje się posiadanie bezpiecznego sposobu przechowywania danych osobowych. Jeśli trzymasz wszystkie swoje karty kredytowe i ważne dokumenty w zwykłym portfelu, możesz być bardziej narażony na kradzież, której nawet możesz nie być świadomy! Dzięki naszym skórzanym portfelom nie musisz się już o to martwić. Nasze portfele blokujące RFID zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i designie.

Portfel antykradzieżowy blokujący RFID jest wykonany ze specjalnego materiału, który blokuje przechodzenie częstotliwości fal radiowych. Materiał uniemożliwia również złodziejom skanowanie kart i kradzież tożsamości.

Jakie są zalety portfeli RFID?

Oprócz swojej niepodważalnej funkcji portfel z ochroną RFID odznacza się również wyszukanym designem i wykorzystaniem jakościowych materiałów do produkcji, które są atrakcyjne wizualnie i przyjemne w dotyku. Jeśli nadal zastanawiasz się nad zakupem portfela antykradzieżowego, poniższa lista zalet powinna rozwiać wszystkie wątpliwości:

  • Minimalizm: Portfel blokujący RFID nie jest większy ani cięższy niż standardowy portfel,

  • Design: portfele blokujące RFID dostępne w naszym sklepie internetowym są dostępne w wielu różnych wzorach i fakturach. Odznaczają się dyskrecją, ale jeśli poszukujesz modelu, który rzuca się w oczy i podkreśli Twój charakter, także znajdziesz coś dla siebie!

  • Funkcjonalność: portfele są wystarczająco pojemne, aby pomieścić wszystko, czego potrzebujesz na co dzień.

Czy kradzież danych z kart to realne zagrożenie?

Skimming, ponieważ tak określa się przestępstwo związane z kradzieżą danych, jest poważnym problemem, z którym przyszło nam się zmagać. Aby wykraść istotne dane, złodzieje nie muszą mieć fizycznego kontaktu, wystarczy kilkusekundowy kontakt, aby wydobyć ważne informacje. Co najważniejsze, osoba, która padła ofiarą kradzieży, wcale nie musi zorientować się, co się wydarzyło. Dlatego też przestępstwo jest trudne do wykrycia, a stosowanie portfeli antykradzieżowych z ochroną RFID wydaje się najlepszą możliwą opcją, aby chronić swoje pieniądze.

 

pixel