ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Etui RFID antykradzieżowe ze skóry ekologicznej

( ilość produktów: 4 )

Poręczne etui ze skóry ekologicznej wyposażone w skuteczny system ochrony dokumentów czy zbliżeniowych kart płatniczych to ciekawa i znacznie tańsza alternatywa dla klasycznego portfela skórzanego lub większej saszetki. Sprawdź na Koruma.pl i zamów etui RFID na paszport biometryczny, dowód osobisty, karty płatnicze (zbliżeniowe) i kredytowe lub inne dokumenty elektroniczne.

Małe etui z systemem ochrony dokumentów elektronicznych

Osobom posługującym się różnego rodzaju kartami i dokumentami wykorzystującymi system zdalnej komunikacji RFID polecamy dedykowane ich przechowywaniu portfele oraz prezentowane w tym miejscu, tańsze etui ze skóry ekologicznej. Sprzedajemy m.in. odpowiednio zabezpieczone, lekkie i niezwykle poręczne antykradzieżowe etui na paszport biometryczny – w zależności od potrzeb możesz przechowywać w nim również inne dokumenty czy zbliżeniowe karty płatnicze. Oferujemy również małe etui RFID o sztywnej konstrukcji, przeznaczone do przechowywania różnego rodzaju kart, wykonane z aluminium, a od zewnątrz wykończone estetyczną skórą ekologiczną – dzięki sprytnemu rozwiązaniu po nadciśnieniu małego guziczka zyskujesz natychmiastowy dostęp do wszystkich kart umieszczonych we wnętrzu pokrowca.

Zapoznaj się z naszą ofertą na antykradzieżowe etui wykonane ze skór ekologicznych i zamów model w rozmiarze, kolorze, o typie konstrukcji oraz w stylu wykonania możliwie najlepiej dopasowanym do własnych potrzeb. Oczywiście tego typu pokrowiec może być również ciekawym pomysłem na prezent, zwłaszcza dla kogoś, kto wybiera się w zagraniczną podróż.

pixel