ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Portfel męski antykradzieżowy RFID BLOCK™

( ilość produktów: 89 )

Nie daj się zaskoczyć złodziejom – skórzany portfel męski RFID BLOCK™ zapewnia skuteczną ochroną przed zdalną kradzieżą środków przypisanych do zbliżeniowych kart płatniczych, kart kredytowych, elektronicznych biletów oraz danych z dokumentów biometrycznych umieszczonych w jego wnętrzu. Wyposażony w wiele slotów portfel antykradzieżowy to trafiony prezent dla każdego mężczyzny!

Męskie portfele na dokumenty RFID

Rosnąca popularność technologii bezprzewodowej komunikacji niesie ze sobą wzrost ryzyka nieuprawnionego dostępu do nowoczesnych dokumentów RFID, kradzieży naszych danych lub pieniędzy zgromadzonych na bankowym koncie. Profesjonalny portfel z ochroną, z system uniemożliwiającym zdalny odczyt danych zapisanych na umieszczonych w jego wnętrzu zbliżeniowych kartach płatniczych lub innych dokumentach RFID eliminuje ryzyko takiej kradzieży, stając się najskuteczniejszą formą ochrony przed współczesnymi złodziejami. Oczywiście portfel męski RFID BLOCK™ skórzany to także piękny gadżet służący przechowywaniu tradycyjnej gotówki, dokumentów, wizytówek, biletów komunikacji miejskiej czy fotografii bliskich.

W sklepie koruma.pl zamówisz stylowy portfel antykradzieżowy typu tradycyjnego wykonany z wyróżniającej się atrakcyjną fakturą materiału skóry naturalnej, zgrabny portfel męski aluminiowy w formie etui przeznaczonego do przechowywania kart bankowych i kredytowych, a także poręczny organizer lub mniejszą saszetkę z system ochrony RFID, która sprawdzi się podczas zagranicznych podróży. Zamów akcesoria, dzięki którym poczujesz się bezpieczniej!

pixel