ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Aluminiowe etui na karty z ochroną RFID

( ilość produktów: 62 )

Na co dzień każdy z nas nosi przy sobie zawsze dużą ilość kart, banknotów, bilonu oraz innych dokumentów, z których nie można zrezygnować. Do takich celów najlepiej sprawdzają się duże portfele RFID. Jednakże zdarzają się takie sytuacje np. wyjście do kina, na siłowanie lub kolację, gdzie wystarczy nam niewielka ilość kart lub gotówki, którą najlepiej trzymać w czymś małym, co nie będzie wypychało np. kieszeni lub nie będzie zabierało zbyt dużo miejsca w torebce. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest małe etui najlepiej wykonane z naturalnej skóry, które będzie bardzo cienkie (slim) i mieściło wymaganą liczbę kart. W tej kategorii znajdziecie Państwo właśnie takie produkty, które dodatkowo posiadają wbudowane zabezpieczenie kart zbliżeniowych, tak aby wyjście obyło się bez nieprzyjemnych sytuacji (kradzieżą danych z karty).

Zalety wyboru etui aluminiowego z ochroną RFID

Super wytrzymałe, wykonane z lekkiego aluminium etui RFID to doskonały sposób na bezpieczne przechowywanie płatniczych krat zbliżeniowych lub kredytowych. Umieszczone we wnętrzu takiego pokrowca karty są w pełni chronione przed zdalnym odczytem zapisanych na nich informacji, a tym samym przed kradzieżą pieniędzy z przypisanych do nich kont bankowych.

Wybierz aluminiowe etui z miejscem na 12 kart, z ochroną RFID i kieszenią Tap&Go, w ulubionym kolorze. W ofercie przygotowanej przez sklep koruma.pl znajdziesz wygodne w użyciu, a przy tym niezwykle trwałe etui aluminiowe będące ciekawą alternatywą dla pokrowców skórzanych czy tanich etui plastikowych. Jeśli na co dzień korzystasz z wielu kart płatniczych i chcesz zwiększyć bezpieczeństwo ich przechowywania, inwestycja w metalowe etui na karty, z funkcjonalnym systemem ich wysuwania, będzie doskonałym wyborem. To wygodny i bezpieczny sposób na przechowywanie bankowych kart zbliżeniowych i kredytowych oraz wielu innych dokumentów o podobnym formacie, na przykład elektronicznych biletów komunikacji miejskiej czy kart dostępowych. Postaw na sprawdzone rozwiązanie i już dziś zamów trwałe etui RFID na karty, wykonane z karbonu i aluminium.

Oferujemy nowocześnie prezentujące się aluminiowe etui przeznaczone do przechowywania kart bankowych, z systemem chroniącym przed kradzieżą elektronicznych danych zapisanych na kartach oraz wiele innych rodzajów pokrowców, portfeli i saszetek z zabezpieczeniem RFID. Przyjrzyj się całości naszej oferty i zamów eleganckie etui na karty dla siebie lub na prezent dla bliskiej osoby. Naprawdę warto!

pixel