ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Portfel męski RFID ze skóry ekologicznej

( ilość produktów: 2 )

Miłośnikom praw zwierząt polecamy portfel męski ze skóry ekologicznej, antykradzieżowy, z ochroną RFID. To przydatny, przystępny cenowo portfel, dzięki któremu zapobiegniesz ryzyku zdalnej kradzieży danych z dokumentów elektronicznych przechowywanych w jego wnętrzu. Portfel antykradzieżowy blokuje transmisję danych, tym samym uniemożliwiając odczytanie informacji z kart płatniczych czy dokumentów cyfrowych.

Elegancki portfel z ochroną RFID dla każdego modnego mężczyzny

Z myślą o zróżnicowanych potrzebach klientów sklepu Koruma.pl do sprzedaży wprowadziliśmy zarówno portfele wyprodukowane ze skór naturalnych, jak i ekologicznych – tworzyw imitujących skórę, mających podobne właściwości i wygląd. Portfel męski ze skóry ekologicznej, z ochroną przed zdalnym odczytem danych z kart płatniczych, dokumentów biometrycznych, elektronicznych biletów czy kart dostępu to doskonały sposób na zabezpieczenie się przed współczesnymi złodziejami. Oczywiście portfel antykradzieżowy męski z powodzeniem wykorzystasz do przechowywania tradycyjnych pieniędzy oraz dokumentów. Wystarczy wybrać ten portfel z ochroną RFID, który został wyposażony w odpowiadającą Twoim potrzebom liczbę wewnętrznych slotów, kieszeni oraz innych schowków.

Zamów już dziś nowy portfel męski ze skóry ekologicznej, z ochroną przed elektroniczną kradzieżą danych i ciesz się większym bezpieczeństwem, nosząc przy sobie zbliżeniowe karty płatnicze, karty kredytowe, elektroniczne bilety komunikacji miejskiej czy dokumenty biometryczne. Wybierz model portfela w ulubionym kolorze, o pożądanym typie konstrukcji.

Skóra ekologiczna - styl i odpowiedzialność

Dla mężczyzn dbających o środowisko i prawa zwierząt, proponujemy portfel męski ze skóry ekologicznej. Jest to wybór, który łączy w sobie troskę o planetę z wysokim standardem estetyki. Skóra ekologiczna wykorzystana do produkcji naszych portfeli jest nie tylko trwała i odporna na uszkodzenia, ale także niezwykle stylowa. Wiernie odwzorowuje ona wygląd i fakturę prawdziwej skóry, a przy tym jest w pełni etyczna i ekologiczna.

Różnorodność dostępnych wzorów i kolorów gwarantuje, że każdy mężczyzna, niezależnie od swojego gustu, znajdzie u nas idealny portfel. Stworzony z myślą o nowoczesnych mężczyznach, portfel ten łączy w sobie elegancję z odpowiedzialnością - czyniąc go doskonałym wyborem dla każdego świadomego konsumenta.

Bezpieczeństwo z ochroną RFID - Twoje dane pod kontrolą

Żyjemy w czasach, kiedy ochrona danych stała się jednym z najważniejszych aspektów naszego codziennego życia. Dlatego wszystkie nasze portfele męskie wyposażone są w technologię RFID, która zapewnia dodatkową warstwę ochrony dla Twoich dokumentów i kart płatniczych.

Ochrona RFID skutecznie blokuje sygnały radiowe, które mogłyby być wykorzystane do nieautoryzowanego skopiowania danych z Twoich kart kredytowych czy dokumentów. Dzięki naszemu portfelowi, możesz mieć pewność, że Twoje najcenniejsze informacje są zawsze bezpieczne. To komfort, na który zasługujesz - poczucie bezpieczeństwa, które pozwala Ci skupić się na ważniejszych rzeczach.

Nasze portfele są nie tylko bezpieczne, ale także praktyczne. Zaprojektowane z myślą o potrzebach współczesnego mężczyzny, oferują one wiele przegródek na karty, pieniądze oraz dokumenty - wszystko, czego potrzebujesz, aby utrzymać porządek i mieć łatwy dostęp do swoich rzeczy.

pixel