ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Poziomy portfel damski antykradzieżowy z zabezpieczeniem RFID

( ilość produktów: 33 )

Chroń karty płatnicze i inne dokumenty elektroniczne przed cyfrową kradzieżą danych, do ich przechowywania wykorzystując odpowiednio zabezpieczony portfel antykradzieżowy. Oferujemy szeroki wybór damskich portfeli z ochroną RFID, uniemożliwiających dokonanie zdalnego odczytu danych elektronicznych z dokumentów cyfrowych umieszczonych w ich wnętrzu. Znajdziesz w tym miejscu damski portfel poziomy skórzany, w ulubionym kolorze.

Skórzany portfel z ochroną RFID dla każdej kobiety

Inwestując w jeden z prezentowanych w tym miejscu portfeli, zabezpieczysz swoje cyfrowe dokumenty, a przy okazji zyskasz wygodne miejsce do ich przechowywania. Oczywiście skórzany portfel antykradzieżowy z powodzeniem wykorzystasz również do przechowywania tradycyjnych pieniędzy, banknotów i bilonu, a także zwykłych dokumentów, kart lojalnościowych, wizytówek, biletów komunikacji miejskiej czy zdjęć bliskich Ci osób. Sprzedajemy portfele damskie wykonane z przyjemnych w dotyku, umiejętnie wyprawionych skór naturalnych, w wielu kolorach. Jeśli zatem planujesz kupić damski portfel poziomy dla siebie lub na prezent, możesz wybierać spośród modeli w kolorze brązowym, czarnym i czerwonym.

Zabezpiecz swoje zbliżeniowe karty płatnicze przed złodziejami, do ich przechowywania stosując profesjonalny portfel z ochroną RFID. W tego typu portfelu możesz przechowywać również tradycyjną gotówkę oraz różnego rodzaju dokumenty. W sklepie Koruma.pl zamówisz skórzany, niezwykle elegancki, damski portfel poziomy antykradzieżowy w ulubionym kolorze, w rozmiarze dopasowanym do własnych potrzeb. Zapraszamy na zakupy!

pixel