ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Zaślepki i zasłonki na kamerę w laptopie

( ilość produktów: 3 )

Często korzystasz z komputera przenośnego? Nie zawsze jest Ci potrzebna kamerka internetowa? Chcesz mieć pewność, że podczas pracy nie jesteś podglądany przez nikogo? Zależy Ci na poczuciu bezpieczeństwa i swobody? Proponowane przez nas zasłonki na kamerę w laptopie to naprawdę bardzo dobry wybór.

 

Dlaczego zasłonki na kamerę w laptopie to dobry wybór?

We współcześnie produkowanych komputerach przenośnych, takich jak laptopy, notebooki czy tablety, kamerka internetowa jest uznawana za standard i można znaleźć ja w niemal każdym, dostępnym na rynku modelu ? jest to powód, dla którego zaślepka na kamerkę w laptopie wydaje się wręcz niezbędna. Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale nawet proste urządzenia, takie jak właśnie kamerki internetowe, mogą okazać się bardzo niebezpieczne dla prywatności użytkownika. Złośliwe oprogramowanie, błędy systemu, a nawet zwykły moment nieuwagi mogą sprawić, że kamerka pozostanie aktywna i kontynuuje nagrywanie użytkownika oraz jego otoczenia. Aby tego uniknąć, warto postawić na profesjonalne wyposażenie! Asortyment Koruma obejmujący pozostałe artykuły biurowe to także specjalne zaślepki na kamerki internetowe, dzięki którym możemy mieć absolutną pewność, że urządzenie to przestało rejestrować obraz. Warto skorzystać z naszej wyjątkowej oferty ? zapewniamy niskie ceny oraz niesamowicie wysoką jakość.

RUCHOMA ZASŁONKA NA KAMERKĘ INTERNETOWĄ

Zadbaj o swoją prywatność i bezpieczeństwo, nie pozwól, aby hakerzy wykorzystali wbudowaną kamerę internetową do podglądania Ciebie oraz Twojego otoczenia. Wykorzystaj ruchomą zasłonę na kamerę internetową wbudowaną w laptopie lub tablecie. Oferujemy zasłonki na kamerę w laptopie, które sprawdzają się naprawdę dobrze. Wykonane są tak, aby gwarantowały stu procentowe bezpieczeństwo w sieci. Decydując się na skorzystanie z nich, możesz mieć pewność, że żadna osoba niepożądana nie wykorzysta kamerki w Twoim urządzeniu, aby podglądać Ciebie bądź to, co znajduje się w Twoim otoczeniu.

? IDEALNIE DOPASOWANA - najcieńsza na rynku zaślepka na kamerę internetową w laptopie i tablecie. Jej grubość to tylko 0,066cm, dzięki czemu laptop się całkowicie zamyka. Sięgając po zaślepkę z naszej oferty, nie musisz martwić się tym, że Twój laptop będzie zawsze otwarty. Grubość zasłonki idealnie wpisuje się w budowę laptopa, co sprawia, że jest ona naprawdę funkcjonalna, a korzystanie z niej nie stanowi najmniejszego problemu.

? WIELOKROTNEGO UŻYTKU - w przeciwieństwie do naklejek, zaślepka posiada prowadnice, które dają możliwość odsłonięcia jej w każdej chwili, gdy tylko występuje potrzeba skorzystania z kamery w laptopie lub tablecie. Wielokrotne zasuwanie i odsuwanie nie niszczy kamery. Oferowane przez nas zasłonki na kamerę w laptopie to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, które posłuży Ci naprawdę długo. Kupując u nas, nie musisz martwić się tym, że po kilku użyciach konieczna będzie wymiana zasłonki na nową. To inwestycja, która naprawdę się opłaca. Za niewielkie pieniądze zyskujesz bezpieczeństwo na naprawdę długi czas.

? WYSOKA JAKOŚĆ - osłonka na kamerę w laptopie wykonana jest z bardzo trwałego, odpornego na uderzenia tworzywa, dodatkowo zabezpieczonego powłoką ABS odporną na zarysowania. Zastosowanie dwustronnej taśmy firmy 3M, gwarantuje solidne przymocowanie do laptopa (nie odklei się samoistnie). Wszystkie zasłonki na kamerę w laptopie, które dostępne są w naszym sklepie nie tylko świetnie trzymają się na swoim miejscu, ale są również naprawdę trwałe. Nawet intensywne użytkowanie nie przyczynia się do zmniejszenia funkcjonalności zasłonki na kamerę w laptopie czy pogorszenia jej wyglądu.

? CHRONI PRYWATNOŚĆ - zasłonka na kamerkę internetową uniemożliwia hackerom podglądanie Ciebie i Twojego otoczenia bez Twojej wiedzy. Jeśli nie chcesz martwić się tym, czy nikt Cię nie podgląda, kiedy korzystasz z Internetu, zasłonki na kamerę w laptopie to najlepsze, na co możesz postawić. Wydając niewiele pieniędzy, zyskasz bezpieczeństwo i komfort na najwyższym poziomie.

Przy maksymalnym przesunięciu zasłony wymiary otworu na kamerę to 10 x 7mm. Jeśli nie chcesz korzystać z urządzeń elektronicznych z lękiem, że ktoś na Ciebie patrzy, zależy Ci na rozwiązaniach funkcjonalnych, a jednocześnie naprawdę trwałych, zasłonki na kamerę w laptopie to propozycja idealna dla Ciebie.

pixel