ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Antykradzieżowe portfele damskie z ochroną RFID STOP™

( ilość produktów: 40 )

Klasyczny portfel damski RFID odróżnia się od typowo męskich modeli swoim smukłym, kompaktowym i poręcznym fasonem. Należy jednak mieć na uwadze, że decydując się na ofertę Koruma, liczyć można na więcej niż tylko elegancja i funkcjonalność! Nasz bogaty asortyment obejmuje wyspecjalizowane Portfele RFID, które zapewniają doskonałą ochronę przez nieautoryzowanym odczytem danych z dokumentów biometrycznych. Warto iść krok w krok z rozwojem nowych technologii i upewnić się, że nawet najbardziej przebiegła kradzież nie stanowi większego zagrożenia. Dzięki zastosowaniu niezwykle skutecznej technologii RFID STOP™ kradzież pieniędzy lub danych osobowych staje się praktycznie niemożliwa. Niezawodność tego rozwiązania została przebadana i potwierdzona przez niezależną, niemiecką jednostkę certyfikacyjną TÜV. Jest to gwarancja tego, że portfel RFID damski jest całkowicie zabezpieczony przed kradzieżą zdalną, przy pomocy dedykowanych do tego specjalistycznych narzędzi. Nawet profesjonalni złodzieje nie są w stanie obejść tego rodzaju zabezpieczenia. Jedyną dostępną formą kradzieży pozostaje fizyczne zdobycie portfela i jego zawartości.

W naszym sklepie odszukać można niezwykle szeroki wybór produktów, dostępnych w dziesiątkach kształtów i kolorów – zachęcamy do bliższego zapoznania się z nimi i wybrania dla siebie idealnego portfela!

Portfel RFID damski ? bezpieczeństwo bez kompromisu

Metody kradzieży zdalnej stosowane przez profesjonalistów bazują na dokładnie tej samej technologii, która jest stosowana przy komunikacji terminali płatniczych z kartami. Taka komunikacja przebiega zdalnie, więc złodziej mający odpowiedni sprzęt może kraść pieniądze karty, gdy tylko zbliży się na niewielką odległość. Niestety można to zrobić w bardzo niepozorny sposób. Portfel RFID damski to jednak fizyczne zabezpieczenie, które całkowicie to uniemożliwi. Technologia polega na zablokowaniu fal, na których działa komunikacja sprzętu do wykonywania płatności z kartami.

Dostępne w naszej ofercie technologie działają na wiele sposobów. W zależności od modelu są to:

  • RFID BLOCK?,
  • RFID STOP?,
  • Tap&Go?.

Wersja RFID BLOCK?, powoduje całkowite ekranowanie fal. To oznacza, że karta jest zabezpieczona w 100% przed odczytaniem wtedy, gdy portfel jest zamknięty. Wersja RFID STOP?, zabezpiecza karty także wtedy, gdy portfel pozostaje otwarty. Niektóre z modeli portfeli RFID damskich mają dodatkowe kieszenie Tap&Go?.. Jest ona bardzo praktyczna, gdyż nie zabezpiecza przed odczytem. Takie rozwiązanie pozwala nosić karty kredytowe w zabezpieczonych technologią RFID przegrodach, a w innych umieścić np. karty miejskie lub dostępu do budynku. To pozwoli swobodnie przyłożyć portfel do czytnika, bez konieczności wyciągania karty z przegrody, a jednocześnie cieszyć się całkowitą ochroną newralgicznych kart.

Portfele RFID damskie w wielu wariantach

Dbając o satysfakcję naszych klientów proponujemy portfele RFID damskie w wielu wariantach, jeśli chodzi o wielkość i kształt, a także kolorystykę. Każda z pań znajdzie u nas portfel wpasowujący się w jej gust- zarówno w wersji formalnej, jak i casualowej.

pixel