ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Portfel RFID ze skóry ekologicznej

( ilość produktów: 7 )

Doskonałą alternatywą dla oferowanych przez nasz sklep portfeli skórzanych, wyprodukowanych ze skór naturalnych, będzie dowolnego rodzaju, prezentowany w tym miejscu antykradzieżowy portfel ze skóry ekologicznej – to doskonały wybór dla wszystkich miłośników zwierząt, którym potrzebny jest profesjonalny, a przy tym niedrogi portfel z ochroną RFID.

Profesjonalny portfel antykradzieżowy ze skóry ekologicznej

Jeśli zależy Ci na skutecznym zabezpieczeniu kart płatniczych, dokumentów biometrycznych i innych dokumentów cyfrowych przed zdalną kradzieżą danych, nie musisz sięgać po portfel skórzany czy aluminiowe etui. Równie wysoki poziom bezpieczeństwa zapewni Ci dowolnego rodzaju portfel ze skóry ekologicznej, z oferty sklepu Koruma.pl – wybierz model w interesującym Cię kolorze, z potrzebnym wyposażeniem wewnętrznym. Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić portfel z ochroną RFID męski lub damski, duży lub mały. Prezentowane portfele zostały wyposażone w wiele slotów na karty i dokumenty, w kieszenie na banknoty i bilon, w przegrody na duże dokumenty typu dowód rejestracyjny, w zakładki na zdjęcia czy kieszonki na bilety.

Ciesz się najwyższym poziomem ochrony cennych dokumentów cyfrowych i zbliżeniowych kart płatniczych, do ich przechowywania wykorzystując profesjonalny portfel antykradzieżowy ze skóry ekologicznej. To doskonała alternatywa dla portfeli wykonanych ze skór naturalnych lub innych materiałów. Zamów już dziś, wybierając model o interesującej Cię konstrukcji, w ulubionym kolorze.

pixel