ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Średni portfel z zabezpieczeniem RFID

( ilość produktów: 87 )

Twoje zbliżeniowe karty płatnicze i elektroniczne bilety będą bezpieczniejsze, jeśli do ich przechowywania wybierzesz średni portfel RFID. To nowoczesny, profesjonalnie wykonany sprzęt, który odcina sygnał radiowy i tym samym uniemożliwia zdalne odczytanie danych z dokumentów elektronicznych. Dzięki średnim rozmiarom portfela z łatwością zmieścisz go w kieszeni spodni lub marynarki, w torebce lub plecaku.

 

Średni portfel z zabezpieczeniem RFID

Nowoczesne środki płatnicze, w tym zyskujące na popularności bankowe karty zbliżeniowe korzystają z technologii RFID. Dzięki niej komunikują się zdalnie z terminalami płatniczymi i tym samym pozwalają na dokonywanie szybkich płatności bezgotówkowych. Niestety użytkowanie tego typu kart wiąże się z ryzykiem ich zdalnego odczytania przez złodzieja. W celu zminimalizowania ryzyka kradzieży środków z przypisanego do karty konta, zbliżeniowe i kredytowe karty płatnicze zawsze warto przechowywać w specjalnych portfelach. Średni portfel RFID to najlepszy wybór, jeśli korzystasz z tego typu kart, ale wciąż używasz gotówki i tradycyjnych dokumentów. 

Uniwersalny portfel antykradzieżowy średni

Jeśli poszukujesz portfela z miejscem na karty płatnicze, dokumenty osobiste oraz gotówkę, wybierz średni portfel wyposażony w specjalny system RFID BLOCK. To optymalny wybór dla osób, które wciąż korzystają z tradycyjnych banknotów i monet, ale jednocześnie zawsze mają przy sobie przynajmniej jedną zbliżeniową kartę płatniczą. Portfel antykradzieżowy średni, damski lub męski, zapewnia dostęp do wszystkich podstawowych funkcjonalności oferowanych przez portfele duże, w tym do zamykanej kieszonki na bilon. W średnim portfelu znalazło się także miejsce na zdjęcie, dowód rejestracyjny pojazdu i inne dokumenty osobiste, które lubisz mieć zawsze pod ręką. 

Skórzany, średni portfel RFID damski lub męski

Do dyspozycji klientów sklepu koruma.pl przygotowaliśmy starannie wykonane, funkcjonalne portfele damskie i męskie z zabezpieczeniem RFID w różnych rozmiarach. Jeśli interesuje Cię średni portfel skórzany o orientacji poziomej lub pionowej, możesz wybierać spośród różnokolorowych modeli z zabeczeniem RFID, w wielu konfiguracjach. Podstawowym modelem jest portfel antykradzieżowy średni z technologią RFID BLOCK, ale oferujemy również portfele z funkcją RFID STOP (blokowanie sygnału działa także wtedy, gdy portfel jest otwarty) oraz z kieszenią Tap&Go (karta umieszczona w kieszeni nie jest blokowana). Już dzisiaj zamów średni portfel RFID w interesującym Cię wariancie konstrukcyjnym, kolorze i stylu wykonania. Naprawdę warto! 

pixel