ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Portfel - etui na telefon z zabezpieczeniem RFID

( ilość produktów: 5 )

Jeśli szukasz uniwersalnego produktu łączącego funkcjonalność tradycyjnej portmonetki i pokrowca na smartfon, sięgnij po damski portfel na telefon z zabezpieczeniem RFID STOP. To sprawdzony system blokujący sygnał radiowy, uniemożliwiający dokonanie nieautoryzowanego, zdalnego odczytu danych ze zbliżeniowych kart płatniczych lub innych dokumentów podobnego typu. Przekonaj się o skuteczności działania naszego produktu!

Duży portfel z miejscem na telefon – portmonetka z funkcją etui

Wyprodukowany z dobrej jakości skóry naturalnej, przyjemny w dotyku, wielofunkcyjny portfel z zabezpieczeniem RFID to doskonała alternatywa dla miniaturowej kopertówki lub innego rodzaju niewielkiej torebki damskiej. Nasz portfel na telefon został wyposażony w system blokujący fale radiowe wykorzystywane do elektronicznego przesyłu danych, co jest rozwiązaniem powszechnie stosowanym w zbliżeniowych kartach płatniczych, kartach dostępu i nowoczesnych dokumentach biometrycznych. Wybierając portfel antykradzieżowy, eliminujesz możliwość zdalnego odczytu danych z kart i dokumentów umieszczonych w jego wnętrzu. To sprawdzone, a przy tym niezwykle wygodne rozwiązanie, które zwiększy poczucie Twojego codziennego bezpieczeństwa.

Sprawdź ofertę koruma.pl i zamów skórzany portfel z zabezpieczeniem RFID, z miejscem na nowoczesny smartfon, kieszonką na banknoty i przegrodą na bilon, miejscem na karty płatnicze i dokumenty osobiste. Oferujemy eleganckie, wielofunkcyjne portmonetki damskie w kilku wersjach kolorystycznych. Wybierz jedną z nich i ciesz się oferowanym przez nią niezwykle wysokim komfortem codziennego użytkowania.

Portfel z miejscem na telefon: funkcjonalność i styl w jednym produkcie

Twój smartfon to coś więcej niż tylko narzędzie do komunikacji. Zawiera wiele istotnych informacji i jest integralną częścią twojego codziennego życia. Dlatego zasługuje na najlepszą ochronę, ale również na elegancką oprawę. Nasz portfel z miejscem na telefon spełnia obie te potrzeby. Wykonany z naturalnej skóry, portfel jest nie tylko przyjemny w dotyku, ale także niezwykle wytrzymały. Zapewnia miejsce na smartfon, zapewniając jednocześnie pełną funkcjonalność portfela. Możesz bezpiecznie przechowywać w nim swoje karty, dokumenty, a nawet bilon i banknoty. Nasze portfele z miejscem na telefon dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, co pozwala na idealne dopasowanie do Twojego stylu.

Portfel RFID: bezpieczeństwo Twoich danych to nasz priorytet

W dobie cyfrowej technologii, ochrona Twoich danych osobowych jest kluczowa. Dlatego nasz portfel na telefon jest wyposażony w technologię RFID STOP. Ta zaawansowana technologia blokuje sygnał radiowy, uniemożliwiając nieuprawniony odczyt danych z Twoich kart płatniczych i dokumentów. Dzięki temu, możesz nosić swój portfel z pełnym przekonaniem, że Twoje informacje są bezpieczne. Niezależnie od tego, czy jesteś w drodze do pracy, na zakupach, czy na spotkaniu z przyjaciółmi, nasz portfel RFID zapewni Ci spokój ducha. Oferujemy produkty o sprawdzonej skuteczności, które zwiększą poczucie Twojego codziennego bezpieczeństwa. Z naszym portfelem na telefon, Twoje dane i smartfon są zawsze bezpieczne.

pixel