ZAMÓW DO 20:00 kurierem Inpost lub paczkomatami - paczkę WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ!

Portfel z zapięciem z zabezpieczeniem RFID

( ilość produktów: 29 )

Uniwersalny portfel z zapięciem i ochroną przed elektroniczną kradzieżą to stylowy gadżet, który przyda się każdemu użytkownikowi zbliżeniowych kart płatniczych, kart kredytowych, elektronicznych biletów czy kart dostępu. We wnętrzu portfela znajdziesz miejsce na gotówkę i dokumenty osobiste, również biometryczne, chronione przed nieautoryzowanym dostępem osób trzecich.

Eleganckie portfele zamykane – dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku

Klientom sklepu koruma.pl polecamy wysokiej klasy portfele skórzane z systemem ochrony RFID, które zapobiegają kradzieży danych zapisanych na różnorodnych dokumentach elektronicznych. Portfel antykradzieżowy eliminuje ryzyko kradzieży środków przypisanych do zbliżeniowych kart płatniczych i kredytowych, a także nieuprawnionego dostępu do danych znajdujących się w paszporcie biometrycznym czy zapisanych na karcie dostępu. Portfel z ochroną RFID wyglądem nie różni się od jego swojego tradycyjnego odpowiednika. Zapewnia jednak znacznie wyższy poziom bezpieczeństwa użytkowania. Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić skórzany portfel z zapięciem i ochroną przed kradzieżą elektroniczną w wersji męskiej, damskiej lub unisex, w jednym z kilku dostępnych wariantów konstrukcyjnych i kolorystycznych.

Postaw na sprawdzone, pewne i wygodne rozwiązanie, zamawiając porządnie wykonany portfel antykradzieżowy z niezawodnym system ochrony RFID. Portfel z ochroną to przydatny gadżet dla każdego użytkownika krat zbliżeniowych oraz innych dokumentów elektronicznych. Wyjdź naprzeciw wyzwaniom współczesności i już dziś zamów jeden z prezentowanych portfeli.

pixel